Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanátok el a barátnőjé...

Hogy mondanátok el a barátnőjének hogy haldoklik?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom akinek a barátnője most külföldön van és minden nap csak egyszer beszélnek telefonon és ha a pasi nem veszi fel akkor a csaj engem hív mert együtt dolgozunk. Sajnos tegnap a pasinak balesete volt mikor jöttünk volna haza a munkából. Újraélesztették de csak másodszorra sikerült és elég szar az állapota. Ő biztos h nem fogja felvenni a telefont ha egyáltalán megvan még. Szerintem lehet h nekem kéne őt hívni. Nem tudom mit mondjak neki vagy h hogy mondjam. Ti mit mondanátok?

Csak 26 éves


2011. jan. 16. 20:31
1 2
 11/16 angelGMsc válasza:
Szia! Nagyon hálátlan feladatot kaptál a sorstól :( Véleményem szerint már fel kellett volna hívnod a lányt. Illetve ahogy már egy előző tanácsban is írták : a kollégád szüleinél kéne érdeklődni , hogy tájékoztatták-e már a barátnőt? Nem tudom elképzelni , a Te helyedben hogyan tudnám okosan elmondani , kezelni a helyzetet , de muszáj lesz ráérezned a megfelelő mondatokra . Menni fog! Hiszen , a lányt is ismered - még ha csak telefonon keresztül. A lényeg , a mi miatt írok : magamból kiindulva : minél hamarabb túl kell esnie a barátnőnek azon , hogy értesítik. Nem szabad halogatni . Remélem nem tűntem okoskodónak , nem állt szándékomban. Telik az idő , a lány meg gyanútlanul vár ... Annál nagyobb sokkot fog kapni , minél később tudja meg :( Sok erőt kívánok Neked! És a kollégádnak is , azért reménykedem csodában / nem írtál konkrétumot az állapotáról/. Minden jót!
2011. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mindenki értelmes választ adott és nem okoskodott senki :) köszönöm.

A szüleivel már egy jó ideje nem tartja a kapcsolatot. Jól ismerem a csajt is és felhívtam. Szerintem most nagyon rosszul érzi magát és nincs életkedve de megköszönte h szóltam neki. Hát az úgy történt h (kamionozunk) és amikor jöttünk haza sötét volt. Jött szembe valami személyautó és hirtelen átment abba a sávba ahol mi voltunk. Villogtunk, dudáltunk nem is kicsit de nem ment arrébb, összeértek valamennyire de hirtelen elrántotta a kormányt és belement egy másik kamionba. Még kiszállt nehezen utána leült a földre és mire kiértek a mentők addigra már újra kellett éleszteni de nem sikerült. Utána megint megpróbálták és sikerült.

2011. jan. 16. 21:45
 13/16 angelGMsc válasza:
Szia! Komolyan : örülök , hogy túl vagy ezen a nehéz feladaton :( Kitartás Nektek !
2011. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van a srác?
2011. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem valami jól..de már egy nagyon kicsit jobban van
2011. jan. 25. 19:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem felépül és nem lesz semmi maradandó baja, sajnálom nagyon :S
2011. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!