Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kérte a kezem mit mondjak?

Meg kérte a kezem mit mondjak?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni. Azért nem az eljegyzés témába írtam a kérdést mert ez egy kicsit másféle dolog is. Egy 17 éves lány vagyok és már 3 éve vagyok együtt a barátommal. És van egy két éves kisfiúnk Zalán. Tudom most mindenki elitél hogy ilyen fiatalon gyerekem lett, de kérlek olvassátok végig. Pár nappal ezelött a párom meg kérte a kezem, de én nem tudtam mit válaszolni, ezért kértem egy kis időt. Mostanra már bemagyarázta magának hogy én biztos nem akarok hozzá menni és hogy el akarok menni a picivel együtt és őt ott hagyni. Persze ilyenről szó sincs, de én még nem érzem azt hogy készen állnék arra hogy férjhez mennyek. De viszont nem is szeretném meg bántani az érzéseit. Most mit csináljak?


17/L


2010. márc. 30. 19:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 20:39!
2010. márc. 30. 20:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sokkal nehezebb, mint egyedül felnevelni egy gyereket.
2010. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
En abszolut nem itellek el meg semmi, szerintem nagyon jo, hogy felelosseget vallaltal a tettedert az apaval egyutt, de nem ertelek...ha gyereket vallani egyutt mertetek, mert ugy ereztetek, hogy erre keszen vagytok egyutt, akkor miert erzel egy eljegyzest tul komolynak? Egy gyereket egyutt nevelni sokkal komolyabb dolog, mint egy eljegyzes. Sot, ez meg a hazassagnal is komolyabb dolog. Megertem a parodat, es en is valoszinuleg azt gondolnam, hogy valami nem stimmel, hisz van 1 kozos gyereketek, kifejezted a szandekodat, hogy egy par vagytok, hisz egyutt vagytok, akkor min hezitalsz? A parod kimutatta, hogy mennyire szeret. Nem tudom elkepzelni, hogyha teljes szivedbol szereted, akkor miert hezitalsz ezen egy gyerek utan. Van egy kozos gyereketek, kicsit felcserelodott a sorrend, de ezek utan mar miert nagy dolog ferjhez menni? Igy is orokre osszetartoztok. En inkabb orulnek a helyedben, hogy annak ellenere, hogy ilyen fiatslok vagytok, ennyire szeret teged es nem hagy el, mint a tobbi ilyen koru fiu tenne. Szivbol szeret, o a gyereked apja...ennel tobbet ki tud adni? Mit varsz tole? Nem kell rogton ferjhez menni, de legalabb kifejezte, hogy szivesen elvenne a jovoben...en nem mondanek nemet. Meg lehet beszelni, hogy x ev mulva hazasodtok, de a ti kapcsolatotok mar igy is egy olyan magas szinten van, hogy nem ertem, hogy mi ertelme lenne varni. Attol, hogy hazas leszel, a te eleted nem fog gyokeresen megvaltozni. A gyerektol valtozott meg, nem a hazassagtol.
2010. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
74%

Még ha fiatal is vagy és gyerek is van nem kell rögtön törvényesíteni a kapcsolatot persze szép dolog a párodtól és egy eljegyzés még nem házzasság... de sztem várjatok a házassággal még pár évet nem év tízedeket de még egy kicsit hogy érettebb felnőttebb tapasztaltabban hozzatok meg egy ilyen fontos életre szóló döntést..mert ugye az sok kötelezettséggel hűséggel jár együtt..gondolkozz el ezeken és kívánom neked olyan döntést hozz ami nektek és főleg a gyermeknek a legjobb ő a legfontosabb az egész világon!

Remélem én is segítettem kicsit!

2010. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Te aztán nem kapkodtad el a dolgokat!
2010. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 évesen gyereket szültél de félsz az eljegyzéstől? Nem értelek.
2010. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagymama vagy már?
2023. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!