Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Majdnem egy éve vagyok együtt a párommal. Alapból nagyon aranyos. De van egy két dolog, amit nehezen viselek.

Ez pedig az hogy nagyon félt. Bár ennek lehetne örülni is, hiszen ez azt jelenti hogy szeret, de nekem meg e miatt fel kéne adnom az egyéniségemből ezt azt.


A múltkor például rámüvöltött, hogy azonnal letenni a széket. először nem tudtam, hogy most mi baja, letettem hát.

Aztán kiderült, hogy az, hogy én ne cipekedjek.

Az is hozzátartozik, hogy egy kis probléma is van a kezemmel, de az orvos is mondta, hogy azért terhelni kell, mert különben elsorvad.


Mondtam neki ezt is, meg azt is, hogy én szeretek munkálkodni, meg ezt azt csinálni, és nekem nagyon rossz, ha nem enged ilyeneket.

De ez nem használ, azt mondja hogy ő megfogadta, ha lesz egy barátnője, arra nagyon fog vigyázni, és ebből nem enged. Szerintetek mit tegyek?


2010. márc. 30. 16:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mindazt értetned a férjeddel, amit itt leírtál. Különben elsorvadsz. Másrészt: ennél fogva uralkodni lehet rajtad. Egy szeretetteljes (vagy annak látszó) ok ami által a hatalmát kiterjeszti fölötted. Még azon az áron is meg kell őruzned a szabad cselekvéshez való jogodat, hogy esetleg valmi kis megeröltetés miatt gond keletkezik. Föl kell vállalni. Pl: "Nézd szerelmem, nem akarom, hogy a szolgám légy, hagyd, hogy megtegyem amit bírok. És azt sem akarom, hogy uralkodj rajtam. Még ha bajt okozok magamnak, az sem olyan rossz, mint eltűrni bárkitől, hogy korlátozzon a szabadságomban".
2010. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!