Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a párom?

Miért ilyen a párom?

Figyelt kérdés

Sokáig nem dolgoztam,de a páromat ez nem zavarta,elvoltunk,de egy nap kiment kűlföldre dolgozni.

Keresgéltem én munkát,de sehova nem vettek fel.

Szóval,amikor kiment beadtam a jelentkezésemet egy gyárba,mint operátor,felvettek. Mondtam a páromnak, erre a válasza,hogy aha jobbat is találhatál volna,meg most hogy megyek utánna majd stb...

De közben,tudja hogy sehova nem vettek fel ezzen kivűl,bárhova is jelentkeztem.

Nekem sem ez az álmom,de vannak dolgok amiket a saját pénzemből szeretnék megvenni és nem az ővéből és ehhez dolgoznom kell,még ha gyárba is.

Meg már kezdet elegem lenni,hogy itthon várom,hogy mikor jönn haza,így legalább lefoglal a munka.

És akkor mit kapok? Ezt! Nem,hogy örűlne,hogy kicsit jobb lesz minden.

Anno is lebeszélt egy gyári munkáról!

Fura ez nekem!

Ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2016. febr. 12. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem álommeló, de én is dolgoztam már gyárban. Háromban is (Jabil, Coloplast, Lego). A pénz az pénz, nem látszik azon, hogy hol kerested! Én nem szégyelltem elmenni dolgozni, és senkinek eszébe nem jutott lebeszélni.

Pedig tanári diplomám van, és tanítottam is már.


De éhen halni senki sem szeretne.


Nyugodtan mond meg neki, hogy neked most már nem fér bele az otthon ücsörgés, és pénzt szeretnél keresni. Pont.

Nem az a lényeg, hogy hol (jó, persze, ne menjen prostinak az ember), de azon kívül most nem mindegy?



És még súgok valamit: munkahelyről könnyebb elhelyezkedni, mint álláskeresőként!

2016. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félt téged,nem akarja,hogy nehéz munkát csinálj..beszélj vele,hogy te nem birsz ottthon lenni nélküle,nincs ami lefoglaljon,igy hogy dolgozol nem gondolsz rá minden percben :)
2016. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!