Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs esélyem párom családjába...

Nincs esélyem párom családjába beilleszkedni?

Figyelt kérdés

fiú testvérei utálnak(mert nekik vagy nincs, vagy tönkrement kapcsolataik vannak és nem nézték jó szemmel, hogy a testvérük meg talált egy normális nőt magának, ill egyik tesója "el akart csábítani" ki kezdett velem és az se érdekelte hogy gyermeket várok, ami be volt jelentve a családnak, mivel kikosaraztam, azóta is haragszik)

lány testvére meg csak valami riválist lát bennem, ha véletlen jobb a hajam cipőm, akármim, már kerül..másik lánytesó messze él, nincs kapcsolatunk jóformán, vagy közös témánk

holott felnőtt emberekről van szó

egyedül anyóssal tartok így kapcsolatot, vagy beszélünk, okos, kedves, udvarias nő.


csak a párom meg olyanokkal jön, mennyire várják, hogy mennyünk hozzájuk a gyermekünkkel, stb, holott a facen vissza se jelölnek, mondtam is, ha annyia kíváncsiak lennének a gyerekre, már rég legalább a fényképek érdekelték volna őket.

az anyós nincs a neten, és mivel ígértem, küldtem képeket, hogy majd az egyik gyereke megmutatja, akinek van face. bejelöltem így az egyik testvért(akivel többet beszélgettünk anno)kellemes ünnepeket kívántam, csatoltam képeket, hát elolvasta, de vissza se jelöl és annyit sem írt, hogy köszöni..


2015. dec. 29. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

most jól veszem ki a kérdésből, hogy ezekszerint már több éve együtt lehettek, de a gyereketeket nem látták ? Még anyós se? Különben miért kell a facebookon küldözgetni? Hogyan várod el, hogy nyissanak feléd, ha te, ti se nyittok feléjük. Egyáltalán mi az oka az elzárkózásnak, ill. ha az ilyen mértékű tényleg érdemes egyáltalán közeledni?

Személyesen kéne próbálkozni, elhívni őket magatokhoz, ha ti már nem mentek.

2015. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*fiútestvér, lánytestvér, menjünk
2015. dec. 29. 14:05
 3/7 A kérdező kommentje:

azóta elköltöztünk, pici babával meg nem utaztunk hozzájuk, de érdekes, ők se hozzánk, amit nem tudok mire vélni


és én nyitok feléjük, de mindig falakat kapok, mint pl mostanában, hogy vissza se jelöl facen..

2015. dec. 29. 14:07
 4/7 A kérdező kommentje:
aiket írtam, azok előzmények, amíg a közelükben éltünk
2015. dec. 29. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
de hívtátok őket magatokhoz?
2015. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
természetes.
2015. dec. 29. 21:18
 7/7 A kérdező kommentje:

visszavontam az ismerősnek jelölést.

dehát ilyet?! a saját testvére gyereke és le se ejtik..de duma az van(párom mondja, hogy mennyire érdekli őket a gyerekünk, kérdeznek felőle, meg stb..csak nekem egy viszont boldog karit se írnak...)

2015. dec. 29. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!