Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva voltam? Tovább Lent.!

Durva voltam? Tovább Lent.!

Figyelt kérdés

A volt férjem,jelenlegi barátnője,megjegyzést tett arra,hogy Hú látom egy kicsit híztál,ami nekem nagyon rosszul esett,és direkt az ex előtt mondta!

Talán hogy lejárathasson,vagy nem tom!


Neki erre ezt mondtam:


Látom te sem veted meg a Hurkát,kolbászt!

Az ex helyében én már menekülnék,ekkora Nagy hátsótól!

Zabálj csak tovább!!!!Gratulálok!



Ő tényleg oltári nagy darab egy nő!

Kb,10-szer akkora mint én!

Nagyon nagy seggel,karral,hassal,combokkal.

Én az egyik lába mögött simán el tudnék bújni,annyira nagy!!


Na erről mi a véleményetek?

25/L


2010. márc. 30. 14:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kolbász hiányod van!
2010. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
31%

Nahát olyan vagy mint én. Csípős nyelv és nem maradsz adós.

Szerintem ez jó. Legalább is engem a környezetem így szeret.

Jól csináltad ne is hagyd magad.

2010. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
46%

hihihi

teljesen jogos volt, én is ilyen vagyok.

2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
51%
Két betűs állat nő mi? Akkor a férfiak valóban egy másik állat fajhoz vonzódnak.Én vállalom hogy ha kell, hogy közönséges vagyok sőt akár nevezhetnek állatnak is. De soha nem hagytam hogy szó nélkül belém kössenek. Fontos hogy kiállj magad mellett, s ha úgy érzed megbántottak az illető tudomást szerezzen a sérelmedről.
2010. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

".Én vállalom hogy ha kell, hogy közönséges vagyok"


közönségesnek soha nem KELL lenni. aki közönségesen viselkedik, magáról állít ki bizonyítványt, meg azokról, akik nevelték (illetve nem nevelték). igen, néha van olyan helyzet, mikor a sarkunkra kell állni. mikor határozottnak kell lenni, sőt adott esetben pikírtnek vagy cinikusnak is, ha a szituáció úgy kívánja. de közönséges, neveletlen bunkónak semmiképpen.

2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
76%
Kösz az etikai tanácsokat de nincs rá szükségem. Képzeld jártam iskolába a szüleim normálisan neveletek,és nem vagyok vad ember. De az élet keményen megtanított arra, hogy ha hagyod magad nagyon rosszúl jársz. Szóval vagy az aki beléd köt vagy te. Nem vagyok örült csupán nem kímélt a sors ezért mostmár foggal körömmel védem magam.
2010. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem voltál durva, csak a mai megszokott magyar ribanc. Közönséges, buta, primitív, rosszindulatú, nőietlen, böszme zsírpacni, semmi különös.
2010. aug. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!