Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva voltam? Tovább Lent.!

Durva voltam? Tovább Lent.!

Figyelt kérdés

A volt férjem,jelenlegi barátnője,megjegyzést tett arra,hogy Hú látom egy kicsit híztál,ami nekem nagyon rosszul esett,és direkt az ex előtt mondta!

Talán hogy lejárathasson,vagy nem tom!


Neki erre ezt mondtam:


Látom te sem veted meg a Hurkát,kolbászt!

Az ex helyében én már menekülnék,ekkora Nagy hátsótól!

Zabálj csak tovább!!!!Gratulálok!



Ő tényleg oltári nagy darab egy nő!

Kb,10-szer akkora mint én!

Nagyon nagy seggel,karral,hassal,combokkal.

Én az egyik lába mögött simán el tudnék bújni,annyira nagy!!


Na erről mi a véleményetek?

25/L


2010. márc. 30. 14:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%
Amiben nyilván az exe is hibás volt,és nem csak ő.Egyébként tahóságra tahósággal kell válaszolni.Mondjuk Te egy picit azért elvetetted a súlykot.Nem baj,legközelebb nem lesz kedve beszólni.
2010. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%
Tiszta óvoda :) De tényleg, ez a visszaszólogatás. Mondjuk jó volt a reakciód, valszeg a másik nőnek nagyon szúrod a szemét. Igazából nem ismerem a hátteret, de legközelebb próbálj meg kicsit... Öhöm... Felnőttként viselkedni. Attól még, hogy a másik hülye, neked még nem kell lealacsonyodnod hozzá.
2010. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem most pont ezzel mutattad meg, mennyire sérthető vagy voltaképpen. Ezzel nincs baj, de ha a hasznodra fordítottad volna a dolgot ("Igen, beugrott néhány, de ettől még nőiesebbnek/szebbnek érzem magamat, a barátom szerint is jót tett!"), mindjárt elébe vágsz az öntelt vigyorának. Ezzel csak lejárattad magad, ezt te is tudod, majd legközelebb, mert lehet, hogy újabb támadást lendít, szóval akkor már tudod, hol szorul a hurok. :)
2010. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltatok, hogy lehet semmiféle rosszindulat, hátsó szándék nem volt ebben? Csak szembetűnt neki a változás. Nem egy tapintatos ember, de ez legyen az ő baja. Nyilván tisztában van a saját adottságaival, szerintem magadat aláztad meg ilyen reakcióval.
2010. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tiéd sokkal durvább volt. Lehet, hogy nagyon vékonynak lát(ott) és pozitívumként mondta? vagy zavarában?

Nem rohantam volna így le, de lehet(biztos) nekem is rosszul esett volna.( mondjuk, nekem ált. minden rosszul esik) :)

2010. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
95%
Jaj ne haragudj de kicsit megmosolygtatott,ahogy két felnőtt nő mint mucinéni kék ióvodai csuoportjában licitálnak arra ki a dagadtabb...:-D Mindegy,jót műsoroztatok az exednek.. szeirntem jobban lejárattad magad,mintha csak a felszedett kilokat vette volna észre:D
2010. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
66%
Egy hülye p*csa vagy, de a férjed barátnője is!
2010. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
88%

szerintem is kicsit hülyén viselkedtél, nagyvonalúnak kellett volna lenned, akkor a csaj jött volna ki rosszul belőle, mert hát milyen csúnya dolog volt így beszólnia neked, mikor te nem is bántottad...

így az exed kapott "önigazolást", mert hát lám lám, ilyen ez a lány - az persze nem számít, hogy nem te kezdted - jó, hogy már nem vagyok vele....

2010. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
92%
szerintem azlett volna a legjobb, hogy ha aztmondod, hogy érdekes..3 kilót fogytál, ha mindegyxD persze csak akkor ha tényleg nem híztál.
2010. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem durva voltál, hanem egyszerűen közönséges,. Nem értem, miért érdekel, hogy mekkora s*gg* van a férjed mostani barátnőjének. Neked hiába volt kicsi, mégsem kellettél neki..
2010. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!