Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva voltam? Tovább Lent.!

Durva voltam? Tovább Lent.!

Figyelt kérdés

A volt férjem,jelenlegi barátnője,megjegyzést tett arra,hogy Hú látom egy kicsit híztál,ami nekem nagyon rosszul esett,és direkt az ex előtt mondta!

Talán hogy lejárathasson,vagy nem tom!


Neki erre ezt mondtam:


Látom te sem veted meg a Hurkát,kolbászt!

Az ex helyében én már menekülnék,ekkora Nagy hátsótól!

Zabálj csak tovább!!!!Gratulálok!



Ő tényleg oltári nagy darab egy nő!

Kb,10-szer akkora mint én!

Nagyon nagy seggel,karral,hassal,combokkal.

Én az egyik lába mögött simán el tudnék bújni,annyira nagy!!


Na erről mi a véleményetek?

25/L


2010. márc. 30. 14:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%
bagoly mondja verébnek... Nem-nem, esetetekben inkább veréb mondta bagolynak:DDD A veréb ágyúval lőtt bagyolypajtásra xD
2010. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
74%
mindketten nagyon közönségesen és neveletlenül viselkedtetek! az, hogy ő egy bunkó, nem mentesít Téged sem! jólneveltség, ilyesmi? ááá, mindegy...legközelebb tépjétek is meg egymást, hadd élvezze a pasi, hogy miatta veszekedtek...szánalom...ezt elegánsabban is meg lehetett volna oldani, még égőbb lett volna a nőnek...
2010. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
37%
Jól tetted!!!!!!!!!Ő kezdte.Minek provokált?Jogosan szóltál vissza!
2010. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
88%

Sokkal nagyobbat vágtál volna rajta, ha elkezdesz csicseregni, hogy jujj, de jó, hogy már látszik, hogy híztál, a pasid mindig azzal nyaggat, hogy a formás idomokat imádja..

Egyébként így ebben a formában idiótán viselkedtél.

2010. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
82%

Egyformák vagytok! Bocs mégse! Ő kell az exednek, Te nem kellettél neki!

Nem a külső az elsődleges!

Sorry, Te kérdezted a véleményünket és az enyém ez.

2010. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát mindenkinek!Sokban van igazság!

Az ex engemet mint férfi már nem érdekel,akkor meg miért baj ha ez igen is számomra bántó volt,hogy megjegyzéseket tesz!

Sok nő igenis érzékeny az alakjára!A csaj véleményét nem kérdeztem az alakomról!

Igenis érzékeny egy pont nálam ez a téma!!

Én biztosan nem csicsergek!!Minek?Miért?

Egyébként nem az ex hagyott el!!

2010. márc. 30. 15:52
 27/37 anonim ***** válasza:
81%

Igen, kissé bunkó voltál. Ha csak ő ennyit mondott, akkor te egyenesen közönséges vagy és ezzel a itt válaszolók nagy része is egyetért.

Igen , valószínű, hogy most mind a ketten rajtad nevetnek, hogy milyen gyerekes és kisstílű voltál és az exed hozzábújik a kedveséhez, hogy milyen jól választott.

2010. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem érdekel az ex, akkor ezt a kérdést sem írtad volna ki, hanem szépen magadban elrendezted volna a dolgokat. de mivel valahol belül zavar, ezért tetted fel ezt a kérdést. És ha nem érdekelne egy kicsit sem, akkor nem így vágtál volna vissza, amivel csak a féltékenységedet mutatod i előtte.
2010. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
83%
Látom a szint az megvan...FElNŐTT emberhez méltón kéne viselkedni inkább. Ne állj vele szóba többet, nem kell az ilyenhez lealacsonyodni.
2010. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már az is gáz hogy 25 évesen ex-férje van valakinek..... Gáz, de nagyon.
2010. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!