Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy kibírja?

Létezik, hogy kibírja?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje nem kívánom a párommal a szexet. Szeretem őt és tisztelem, de mindenféle gond és lelki dolog miatt teljesen a béka s..gge alatt van a libidóm. Ő türelmes velem, de én folyton bealszom. Ha közeledik az ágyban, akkor nyűgös és elutasító vagyok, pedig előtt mindig eltervezem, hogy most majd lefekszem vele, ne legyen szomorú. De mikor odakerül a dolog, megint bennem van a gát, álmos vagyok, semmi kedvem. Szerintetek ha így folytatom, akkor kitolok magammal? Színleljek? Játsszam el, hogy én is akarom. Fáradt vagyok mostanában, testileg, lelkileg. Az utolsó gonolatom a szex. :(
2010. márc. 30. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van nálam is, sajna. Egyszerűen, mintha kiégtem volna. 37 éves vagyok, de 19 éve férjnél.
2010. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, csak én 21 vagyok és 2,5 vagyunk együtt. Ő 37. De mintha kiégtem volna, nagyon durva érzés. Pedig hát ez lenne az a kor, hogy "mint a nyulak", de semmi. Csak a Te pároddal szemben az enyém nem toleráns. Közölte, hogy ez azért van mert megcsalom. Na mind1. :(
2010. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%

12:16 vagyok ismét. Attól, hogy NEKED problémád van és TÉGED trauma ért (nyilván nem tudom, miről van szó), nem várhatod el, hogy a párod tartósan megértő legyen és alkalmazkodjon a helyzethez, hiszen elvileg a szex a normális, nem az, hogy egyik félnek nincs kedve. Szép dolog, hogy megértő, de ezzel nem élhetsz vissza, nyilván neki nem jó úgy, ahogy van, max. nem mondja.

Szóval mindenképpen meg kell oldani a problémát, nem tudom, mi történhetett, de esetleg pszichológus segítségét is igénybe venni, vagy más szakemberét, attól függően, mi a probléma.


A gyerekre van megoldás: nagyszülő, keresztszülő vállalja át pár órára, amíg kettesben tudtok lenni. Vagy ha már óvodás/bölcsis, vigyétek el oda, és vegyetek ki szabadnapot, legyetek otthon kettesben.


Ha meg maga a szex jó, és élvezed, csak elkezdeni nehéz, akkor pedig szerintem igenis tessék belekezdeni tudatosan, mert érdemes. (Más dolog lenne, ha undorodnál tőle vagy nem élveznéd, akkor nem javasolnám.)

2010. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Most ez lehet nevetségesen hangzik de én szerelemes romantikus könyveket olvasok vagy a neten nézek egy két jó novellát szerintem ez segít...ha az ember depressziós és néha nem tudja hova is tartozik ...
2010. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi is így vagyunk szar az egész .de vajon mért nem lehet jó minden este?!
2010. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!