Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy kibírja?

Létezik, hogy kibírja?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje nem kívánom a párommal a szexet. Szeretem őt és tisztelem, de mindenféle gond és lelki dolog miatt teljesen a béka s..gge alatt van a libidóm. Ő türelmes velem, de én folyton bealszom. Ha közeledik az ágyban, akkor nyűgös és elutasító vagyok, pedig előtt mindig eltervezem, hogy most majd lefekszem vele, ne legyen szomorú. De mikor odakerül a dolog, megint bennem van a gát, álmos vagyok, semmi kedvem. Szerintetek ha így folytatom, akkor kitolok magammal? Színleljek? Játsszam el, hogy én is akarom. Fáradt vagyok mostanában, testileg, lelkileg. Az utolsó gonolatom a szex. :(
2010. márc. 30. 12:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Vagy csak meleg lettél...
2010. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős vagy??És mennyi ideig vagytok eggyütt?
2010. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem kiírni a kort és a nemet: 32/N

Komoly válaszokat várok.

2010. márc. 30. 12:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad színlelned , úgyis rájön, hogy hazudsz. Ki kell deríteni a baj okát, orvossal, szexológussal, és minél hamarabb, mert rá fog menni kapcsolatod. Tényleg komolyból figyelmeztetlek. A szex alapja a kapcsolatnak, anélkül nem működhet, nem létezhet.
2010. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mennyi ideje? Így érted? 7 éve vagyunk együtt
2010. márc. 30. 12:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, milyen típusú gondok és lelki dolgok vannak még. Nem tudjátok megbeszélni a problémáidat, esetleg a párod nem tud segíteni megoldani? Vagy valaki más?

Vagy a kapcsolattal van gond, pl. veszekedés, vagy eleged van belőle, unod, féltékenység... stb?

Az én véleményem az, hogy szex nélkül tönkremegy a kapcsolat, ha csak az egyik fél nem kívánja.

Tehát valamit lépned kell, leginkább megoldani a problémákat.

Ha nincs kedved hozzá kimondottan, de mégis belekezdtek, nem jön meg a kedved? Lehet, hogy a problémákat is könnyebben viselnéd vagy kezelnéd, ha lenne jó szex.

Tényleg, amúgy ha együtt vagytok, az jó neked (orgazmus)? Vagy emiatt nincs kedved?

Álmosság ellen is van megoldás: ne lefekvés előtt csináljátok, hanem munkából hazaérés után, és/vagy hétvégén nap közben.

2010. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele. Mióta tart ez pontosan? Az igaz, hogy ha nincs kedved, nem kötelező belemenned, csak úgy csináljátok, ha mindketten élvezitek, mert ennek pont az a lényege, nem pedig az, hogy szexuális segédeszköznek tekintsük a párunkat. De egy párkapcsolat fontos eleme a szex, és ha ez hiányzik, ha tartósan nem kívánod a párodat, akkor ott gondok vannak. Tudod, pontosan mi az oka annak, hogy nem vágysz a szexre? Erről kéne elbeszélgetnetek, hátha tud segíteni a párod.
2010. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám, már kb 6 hónapja. Annyi a különbség, hogy nekem szülés után lett így. (nem közvetlen utána, hanem 8 hónappal később) Menj el nőgyógyászhoz, én is bejelentkeztem már. Nagyon kíváncsi vagyok, megtalálja-e, hogy mi a baj.

Akkor tolsz ki magaddal ha nem teszel érte semmit. Ne színlelj. Párom is megértő hála égnek, örülj neki, hogy a tiéd is.

25/N

2010. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez az állapot most már jóval több, mint fél éve tart. Tavaly kezdőtött. Nem veszekszünk és tudunk is beszélni róla. Ezért írtam, hogy türelmes. Tudja, hogy miken mentem keresztül, ezt most itt nem részletezném. Óriási lelki trauma. Ha már benne vagyunk a "témában", akkor jó vele. De elkezdeni eszméletlen nehéz nekem. Pedig ha pl. megyünk együtt valahova (munkába reggel) és ránézek, akkor mindig megállapítom, hogy milyen jóképű, aranyos. Jó ha megölel, megpuszil. De ez a szex az olyan nyögvenyelősen indul nálam, hogy már siralmas. Munkából hazaérés után otthon van a gyermek. :)) Tehát csak jó későn tudunk ilyen dolgokat magunkban csinálni.
2010. márc. 30. 12:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Látszik,hogy szereted.És megértem a lelki traumát is.De nem lehet,hogy már nem tudod"úgy"szeretni?Hogy inkább vagytok barátok,mint szeretők?(nem szeretnélek megbántani)
2010. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!