Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél neki, vagy nem?

Örülnél neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátnőm a párjával azért szakított,mert a párja minden nap 3-4 alkalommal hívogatta a telefonján.

Mikor még együtt voltak szólt neki a barátnőm,hogy hagyja ezt abba mert őt ez zavarja,és ennek ellenére sem hagyta abba a pasija!!


Veletek történt már ilyen?

Örülsz neki,vagy inkább ez zavaró?

Mi lehet az oka annak,hogy ennyiszer telefonálgat,minden nap?

Mi a véleményetek erről?


Kérlek írjatok nemet,és kort is!Köszönöm!


2010. márc. 29. 14:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nálunk változó.Peddig együtt élünk van egy 3 éves fiunk is:)de van hogy hetelös meloja volt akkor egy hét alatt 150 sms is elment de most hogy közelbe melozik és együtt vagyunk este.igy is felhiv naponta töbször de van hogy nem telefonálunk napokig ilyenkor este megdumáljuk a dolgokat.De nekem személy szerint jol esik ha felhiv vagy ir.Neki is söt van egy gyerekes szokásunk.Hétfön belecsempészek a munkás ruhályába egy apró levelet amibe bele írom mennyire szeretem mien fontos.És volt mikor elmaradt olyankor hááát volt reklamálás hol a levelem?:D

én 24/N ő 25/F

2010. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Jártam egy fiúval, napi 5-6 alkalommal hívott, "mit csinálsz", "jaj nem azért, mert féltékeny vagyok, csak hát kit tudja".

Másfél hétig bírtam.

Kicsit komplexusos volt szegénykém..:(


27/N

2010. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

ez egy tök gagyi kamu kifogás...

ennyire hülye senki nem lehet h ezt beveszi

2010. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%
nálunk ez megy már 3,5éve! És ha nem hívna akkor biztos hiányozna és utána néznék mi baja van h nem hív.ingyen beszélünk és kész. sokat utazik volánbuszon és ha beszélünk hamar elmegy az idő. és igen ennyi idő után is van h 1,5órát is beszélünk.de ha ő nem hív akkor én hivom :)az én párom (sajna) egy cseppet sem féltékeny pedig az az icipici jól esne:) de vakon bízik bennem és bízhat is.anyu is hűséges típus apu is úgyhogy én sem vagyok feketebárány.És igen inkább örülök neki hogy van aki szeret és azért hívogat h elmondhassa nekem h mennyire hiányzok e neki vagyhogy ha esetleg nem tud hazakisérni,megkérdezze útközben minden rendben van e,vagy hogy hazaértem e épségben!
2010. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!