Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél neki, vagy nem?

Örülnél neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátnőm a párjával azért szakított,mert a párja minden nap 3-4 alkalommal hívogatta a telefonján.

Mikor még együtt voltak szólt neki a barátnőm,hogy hagyja ezt abba mert őt ez zavarja,és ennek ellenére sem hagyta abba a pasija!!


Veletek történt már ilyen?

Örülsz neki,vagy inkább ez zavaró?

Mi lehet az oka annak,hogy ennyiszer telefonálgat,minden nap?

Mi a véleményetek erről?


Kérlek írjatok nemet,és kort is!Köszönöm!


2010. márc. 29. 14:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semmi bajom nem lenne vele, jól esne hogy ennyire szeret
2010. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyen pasival tapasztalatom. Koleszos voltam és naponta sokszor felhívott, de engem zavart,mert nem tudtam mit mondani annyiszor. miről beszélgessek én annyit. Meg hát volt hogy olyankor hívott,mikor épp más dolgom volt, vagy csak épp dumáltunk a csajokkal és olyankor nem értette meg,hogy nem érek rá, hanem megsértődött.


Nekem elég lett volna,ha reggel és este felhív, este kicsit tovább beszélgetünk hogy miujság, esetleg napközben dob egy SMS-t,hogy hiányzok vagy valami.


Néha már zaklatásnak, nagyon zavarónak érezte, hogy nincs lassan egy szabad percem,mikor nem hív, hogy kimaradok minden beszélgetésből,mert a telefonon kell lógni stb.


Mondjuk mi nem emiatt szakítottunk,de benne volt azért ez is a pakliban.


röviden válaszolva a kérdésre: nem,nem örülnék neki.


22/L

2010. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

azért az a napi 3-4 alkalom az nem olyan sok!

én ismerek olyan, aki ezt óránként teszi, nagyjából a mondanivaló ilyenkor az, hogy "na mizu? mit csinálsz? én gépelek. aha. ok" Na ez gáz. A napi 3-4, az nem gáz

2010. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, de megértem, ha mást zavar. Ha a pasi annyira nyomulni akar, írkáljon sms-t, aztán a lány felhívja, ha jónak látja.

30/L

2010. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején igen, de később szerintem már zavarna.
2010. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ez a kapcsolat milyenségétől is függ,mert mi pl ha együtt vagyunk péntektől vasárnapig egyhuzamban,akkoris végigdumáljuk a 3 napot,és nem az időjárásról,valahogy mindig akad mondandó...
2010. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha ellenőrizgetés céljából történt,akkor jogos a szakítás-hiszen az ilyen szintű féltékenység már beteges,de ha csak szeretetből csináltam,mert hiányzott neki,akkor a bnőd egy elkényeztetett p*csa-akinek az a baja,h túl jó neki-már bocs a kemény szavakért.
2010. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy még annyi,hogy szerintem ezek egy kicsit beteges,egészségtelen kapcsolatok...mi is igazán szeretjük egymást,naponta beszélünk 1x,mégsem kevesebb a kapcsolatunk azokénál,akik ezt naponta 10x teszik meg...de minek?mit lehet egy óra múlva többet mondani?Lehet,csak én vagyok maradi...

20/L

2010. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőven elég lenne napi egy hívás, még ennyi sem, ha élőben is találkoznánk.
2010. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

ezt én sem tudnám elviselni. teljesen megértem a narátnődet, úgy érezném, mintha fuldokolnék...jó, mostmár házasok vagyunk, együtt élünk, de azelőtt sem hívogattuk egymást napi 1 nél többször, meg most is, ha elutazom, vagy a férjem utazik, este beszélünk, és kész. untig elég :)


28/N

2010. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!