Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha a 11 éves lányod...

Örülnél, ha a 11 éves lányod ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Szóval,imádok sütni-főzni mindent.Arra gondoltam,hogy anyáéknak mire hazaérnek sütök vagy főzök nekik valamit.Ezt jövőhét utánra tervezem,mert akkor szünet lesz.Szóval,örülnétek neki?És mit készítsek nekik?Muffint nagyon finomat tudok,de valami rendes étel is jó lenne.Előre is köszi:)11/l
2011. márc. 4. 14:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék! :) A muffin elé csinálhatsz valami finom krémlevest, pl. brokkoliból.
2011. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nagyon örülnék. Nagyon egyszerű, de mutatós és finom kaja: csinálj úgy rántott csirkemellet, hogy a tojás után nem prézlibe forgatod be a húsokat, hanem szeletelt mandulába. :) Nekem eddig mindig sikerem volt vele.
2011. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
szia! én 12 éves vagyok..az én anyukám nagyon szereti ha sütök/főzök neki valamit?rendes kaját vagy csak valami finomságot szeretnél neki?
2011. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai esetleg?
2011. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
73%

Ez egyrészt jól, másrészt rosszul is elsülhet.


Én a 11 éves lányomnak biztos nem engedném, hogy akkor használja a sütőt, amikor nincs vele otthon senki. Bármi megtörténhet.

2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon kedves tőled biztos nagyon örülnének neki.
2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
14.49-es vagyok én egyszer olyat csináltam hogy a csirkemell csíkokra sajtot tettem arra pedig sárgabarack befőtett..nagyon finom
2011. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokt=) Hát a rendes ételt jobban szeretik,most nem azt mondom,hogy egyáltalán nem szoktak enni:)Köszönöm z eddigi válszokat.A leves is jó,mindegyik!!

Köszi:)!Még jöhetnek=)

2011. márc. 4. 14:51
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Én se engedném, hogy 11-12 évesem EGYEDÜL főzzön, ha nem vagyunk otthon. Ha otthon vagyunk, örülnék, de egyedül szigorúan megtiltanám neki.
2011. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Most nézegetem a főzelékeket.Arra gondoltam még,hogy veszek salátát,salátaöntetet és csinálok csirkemellet sajttal.Nagyon szeretik a csirkemellet meg az ilyen sajtos/tejfölös ételeket:)
2011. márc. 4. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!