Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha a 11 éves lányod...

Örülnél, ha a 11 éves lányod ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Szóval,imádok sütni-főzni mindent.Arra gondoltam,hogy anyáéknak mire hazaérnek sütök vagy főzök nekik valamit.Ezt jövőhét utánra tervezem,mert akkor szünet lesz.Szóval,örülnétek neki?És mit készítsek nekik?Muffint nagyon finomat tudok,de valami rendes étel is jó lenne.Előre is köszi:)11/l
2011. márc. 4. 14:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 11 évesen csak nem vagy már olyan béna, hogy magadragyújtod a házat. :)

Azért lesd meg anyukádat, amikor főz, hogyan kapcsolja be a gázt, a sütőt, nehogy valami kimaradjon és baleset legyen belőle.

Utána meg persze mosogass is el, ne anyukádnak hagyd ott a koszt! :)

2011. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

Tesóm is 11 éves,de csak akkor használhatja a gázt ha ott van vele egy felnőtt

nélkülünk mikrózhat,max magáraboritja,de gázt tilos

(kiindulva abból hogy anno én 11 évesen boritottam magamra az éppen lefőtt kávét,mai napig meglátszik,pedig csak hamarabb ébredtem és gondoltam meglepem őket reggelre kávéval...lett meglepi..)


szerintem inkább együtt csináljatok valami finomat

2011. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,ha mondjuk csinálok egy sajttal töltött virslit akkor elégedetlen vagyok magammal,mert mást is csinálhatnék és tudnék is=)És ilyenkor valami levest csinálok nekik:)
2011. márc. 4. 14:57
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
hah, de jó neked. én 17 vagyok de szabályosan kitiltva a konyhából, pedig nagyon jókat tudok főzni/sütni -.- csak anya nem tűri a "konkurenciát" :/
2011. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Utolsó:Gyere el hozzánk,és alkotunk valamit:D
2011. márc. 4. 15:05
 16/27 anonim ***** válasza:
79%

Úgy látom kaptál tippeket... én nem vagyok egy konyhatündér, de ha csinálnék, tuti csokis sütit csinálnék... amerikai csokis sütit.


Viszont egyre kérlek... mosogass el magad után, mert hiába akarsz kedveskedni, anyudnak nagy teher lesz a koszos edényeket elmosni utánad :)

2011. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

vegyél boltban 1 rétegű gyümölcstortalapot!!

erre csak 1 kis liszttel összefőzött pudingot rakjál (vanilia v eper), a pudingra gyümölcs szeleteket, arra pedig főzz ízesítet tortazselét és öntsd rá a tetejére. aztán be a hűtőbe!

ha követed a pudingon és a zselén az utasításokat akkor meglepően könnyű lesz a dolog

2011. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

hehe, jólvan megyek :)

amúgy, nálunk a borsó és paradicsomleves a kedvenc

de én ha csinálok nekik valami ennivalót az általában tojásos lecsó, mert azt imádják :) vagy valami tésztafélét tejszínes öntettel általában. kisérőnek pedig kakaós piskóta lekvárral megkenve, egy kis tejszínhabbal a tetején

2011. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ha kérhetnélek, én tudod, minek örülnék?

Paprikás krumpli, de nokedli is legyen benne. Hozzá, pedig fejéssalátát.

Mosogatásra ne legyen gondod, azt majd én elintézem.

2011. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
Olyan jókat kaptál, én már bele se szólok. Csak annyit akartam, hogy az én lányom 10 éves, és hasonló dolgokat csinál (még nem egyedül). De az biztos, hogy nagyon fognak örülni a szüleid! Maradj ilyen! :)
2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!