Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél neki, vagy nem?

Örülnél neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátnőm a párjával azért szakított,mert a párja minden nap 3-4 alkalommal hívogatta a telefonján.

Mikor még együtt voltak szólt neki a barátnőm,hogy hagyja ezt abba mert őt ez zavarja,és ennek ellenére sem hagyta abba a pasija!!


Veletek történt már ilyen?

Örülsz neki,vagy inkább ez zavaró?

Mi lehet az oka annak,hogy ennyiszer telefonálgat,minden nap?

Mi a véleményetek erről?


Kérlek írjatok nemet,és kort is!Köszönöm!


2010. márc. 29. 14:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

mert szereti és hiányzik neki. ebben mi a probléma? mondjuk azt nem értem miről lehet beszélni napi 4szer

mi ha nem vagyunk együtt akkor reggel este hivjuk egymást, de nem zavarna ha többször csörögne. jobb mintha eszébe se jutna hogy létezem :| 20L

2010. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny rövid pórázon tartja tudni akar róla mindent mindig, Nem bízik benne. Ez már túl megy a kedvességem aggódáson

35/N

férjnél vagyok és nem hívogatjuk napjában többször egymást a férjemmel, pedig van, hogy csak reggel látom és mire hazaért este van későn.

2010. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem napi egy telefon jól esik, ha kettő van, akkor fontos a tma, amiért még hívott a párom. De én se zavarom őt többször, meg ő sem. Ismertem olyan csajt, aki 10szer hívta fel este 7 és 11 között a pasiját, mert kíváncsi volt, mit csinál? (haverokkal kicsit összejöttek) Uhhhhh.......

2010. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom minden nap felhív fél 10-kor,majd 1 órakor,majd fél 4-kor,majd fél 5-kor.5 óra után pedig együtt vagyunk,hisz együtt élünk..

Engem nem zavar,már várom,ha mégsem hívna akkor már én csörgök,hogy mi van...

Mivel mi külföldön vagyunk,így jól esik ha beszélgettünk egymással...Néha ilyenkor jutnak az eszünkbe,hogy mit kéne vacsorázni,vagy éppen mi történik a melóhelyén...

nekem személy szerint jól esik,ha tudom,hogy gondol rám,és 10 év után még mindig megdobogtatja a szívem ha a hallom a hangját...

37/N 31/F

2010. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

:D Érdekes látni a korok közti különbségből adódó gondolkodási eltérést.

Engem irritálna, ha ilyen sűrűn keresne a párom!

Ha tizenévesekről beszélünk, akkor sok az idejük, ha felnőttekről, akkor féltékenység.


25F

2010. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
*nézem miért ír mki oda kort meg nemet, aztán látom... úgyhogy én is! :) 27/N (14:30)
2010. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

nálunk ez működik,ha én nem hivom,akkor hív ő,vagy emailezünk (melohelyről telefon vagy mail lehet csak neki),ha nem nálam alszik (heti 2x szülőknél),akkor este 10-20perc telefon még,meg délután skype

én szeretek tudniminden percéről,és ez visszafele is működik,pedig sokan megmosolyogják,mondván "minek hivod,1óra mulva ugyis látod"...


de ki milyen...

nekem sokkal jobb lesz a kedvem ha küld egy sms-t,vagy hallom a hangját,és ő is ezt állitja

és nem féltékenység miatt,ha meg akarna csalni,azt nem munkaidőben tenné...

22/L (25/F,3éve együtt)

2010. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben ellenőrizgetés céljából telefonál, akkor biztosan zavarna, de amennyiben az őszinte érdeklődés miatt hív, hogy mi újság van, akkor örülnék neki.
2010. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

egyszeri hívás nekem jól esik, aztán ha van valami mondanivaló....nem az a mi újság van???.....lehet ok a féltékenység, ellenőrizgetés...

25N

2010. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: 35/N 33/F
2010. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!