Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél egy festménynek...

Örülnél egy festménynek magadról búcsúajándékként?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem azt az óriási baklövést, hogy összejöttem egy nős pasival. Tudtam, hogy nem lesz hosszú kapcsolat és most van itt a vége. Nagyon megszerettem, talán ő is engem, de muszáj befejezni. Kaptam tőle egy nagyon személyes ajándékot, ami az övé volt és ragaszkodott hozzá, de nekem adta. Én ilyet nem tudok neki adni, ezért arra gondoltam, hogy egy fényképből, amin ő van munka közben (amit egyébként nagyon szeret csinálni), készíttetek egy festményt. Egy ismerősöm gyönyörűen fest, ő megcsinálná.


Szerintetek jó ötlet? (Haza tudná vinni minden gond nélkül azzal, hogy a munkatársaitól kapta.)


2011. jún. 5. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

azért egy festményről elég hamar kiderül, hogy nem a munkatársaitól kapta. az valahogy nem olyan valamit, amit kollégáktól kapsz.

bocs, nekem nem tetszik az ötlet

2011. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó ötlet.
2011. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én se örülnék neki.meg ilyenkor szokás adni vmit?

neked más a helyzet mivel hazatudod vinni,ő meg nem tud semmit hazavinni.

2011. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron akarsz adni valamit, akkor adj olyasmit, amit magával tud hordani, és nem olyan feltűnő, vagy értékes, hogy ne vehette volna magának. Kulcstartó, öngyújtó, ilyesmi.

A fényképről készült festmény szerintem sem túl jó ötlet. Egyrészt lebukásveszélyes, másrészt kicsit fura lenne saját magát nézegetnie otthon "talpig olajban".:-)))

2011. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most eltekintve a körítéstől: nagyon kínos lenne, ha saját magamat ábrázoló képet kapnék. Valószínűleg elrejteném valahova, mert utálnám azt bámulni a falamon.
2011. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor tegyük félre a lebukásveszélyt, mert az tulajdonképpen nincs (nyitott házasság...). Így sem jó ötlet? :(


Nem akarok kulcstartót vagy ilyesmit venni, az csak egy pénzért vett tárgy, a közelébe se érne annak, amit én kaptam tőle. :(

2011. jún. 5. 20:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja, és nem egy méterszer méteres képre gondoltam, csak egy A3 - A4 közötti méretűre.
2011. jún. 5. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:
akkor már magadról adj egy festményt :D
2011. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én sem tennék ki ilyet, mármint rólam készült képet. biztos tudsz valami személyeset adni neki.

ha ennyire személyes dolgot adott biztos szeret, akkor miért nem lehettek együtt? oké, hogy családja van, de akkor is

2011. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban, ha együtt maradnánk, de sajnos lehetetlen. :(
2011. jún. 5. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!