Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél egy festménynek...

Örülnél egy festménynek magadról búcsúajándékként?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem azt az óriási baklövést, hogy összejöttem egy nős pasival. Tudtam, hogy nem lesz hosszú kapcsolat és most van itt a vége. Nagyon megszerettem, talán ő is engem, de muszáj befejezni. Kaptam tőle egy nagyon személyes ajándékot, ami az övé volt és ragaszkodott hozzá, de nekem adta. Én ilyet nem tudok neki adni, ezért arra gondoltam, hogy egy fényképből, amin ő van munka közben (amit egyébként nagyon szeret csinálni), készíttetek egy festményt. Egy ismerősöm gyönyörűen fest, ő megcsinálná.


Szerintetek jó ötlet? (Haza tudná vinni minden gond nélkül azzal, hogy a munkatársaitól kapta.)


2011. jún. 5. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És miért lehetetlen, ha egyszer nyitott házasság?Mitől nyitott házasság, vagyis miért?Ha meg így van, akkor miért kell, hogy vége legyen?
2011. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy saját magáról készült festménynek? Még ha rólad készülne, esetleg.. :)
2011. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a festmény ötlete tetszik, bár én nőből vagyok. Viszont ha olyantól kapnék ilyet, akit szerettem, vagy még szeretek, elásnám a szekrény mélyére, nem tudnám kitenni a falra...
2011. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem róla kéne a kép, hanem valami olyan dologról, amit szeret. vagy akár egy hely, ahol sokat voltatok ketten. ez sokkal romantikusabb, és kevésbé unalmas.


egyébként én sem értem, h miért ne maradhatnátok együtt, ha egyszer a felesége is más utakon járkál...

2011. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit adsz neki, csak arra a baklövésére fogod emlékeztetni, hogy a veled való kapcsolat miatt kockáztatta a családi életét. Menj tovább emelt fővel. A hibáinkhoz nem kellenek memoárok.

Egyébként csenben megjegyezném, ha igazán szeretünk, akkor a szeretett személynek a legjobbat akarjuk. A házasságon kívüli viszony pedig azt hiszem te is sejted, hogy nem az...

2011. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Szar ötlet inkább pippantsd le
2011. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!