Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak az érzései...

Hogyan változtassak az érzéseim kimutatásán?

Figyelt kérdés

kicsi korom óta nagyon szégyenlős vagyok.se szüleimnek,se tesómak nem mondtam hogy "szeretlek" én csak néha adok nekik puszit,habár szüleim mindig adnak és ennek örülök is.egyáltalán nem arról van szó,hogy én nemszeretem őket,NEM.nagyon is szeretem,csak félek kimutatni az érzéseimet.most egyik napról a másikra hogy változtassak?anyukámmal nemszoktam megbeszélni a dolgaimat,csak van mikor úgy rámjön a mondhatnék,és akkor mondok mindent.örül is ennek.segítsetek valami normális tanácsokkal kérlek.

egy tizenöt éves lány.


2010. márc. 28. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyebb lesz az életed, ha kimutatod a szeretetedet! Még nem késő!
2010. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is szavakkal kell kezdened a közeledést, hanem tettekkel pl. Megterítesz, főzöl egy kávét, viszel egy szelet csokit.Elkíséred vásárolni, ott lehet még csak dumálni, miközben cipeled a szatyrot.

Valaki mondta, hogy mindig úgy kell élni, mint ha ez a nap az utolsó is lehetne. S ne azon kelljen sopánkodni, hogy nem is mondtam neki egyszer sem, hogy szeretem. Na ez még messze van. Én sem szeretem a nyálas szöveget, de azt hiszem a tetteim elmondják helyettem, hogy mennyire szeretem a "szeretteimet"Olvasgatva itt, megdöbbenek, hogy mennyi iatal mondja, hogy nem merem megkérdezni anyukámat, hogy mondjam meg neki...Nekem ez furi, hogy alakulhatott ez így? A világ legtermészetesebb dolga kellene hogy legyen, hogy anya és lánya végkimerülésig tudjon beszélgetni mindenről. Na jó, majdnem mindenről. Hagyni kell a barátnőnek, barátnak is valami kis titkot.

2010. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik nehezen mondják ki az érzelmeiket, én is ilyen vagyok, bár sokkal kevésbé mint tizenöt éves koromban (közel a 30-hoz). Ez nem feltétlenül baj, meg lehet rajta csak kicsiket is változtatni. Nem kell folyton mondogatni, hogy szeretlek meg pusziszkozni nem egy nyálas amerikai filmben élünk. A kávéfőzés és az együtt vásárlás szuper ötlet. (Az is jó ha elrángatod ruhát venni, mármint neki, ha egyedül sose megy el, kertészkedsz vele, ha van kertetek- az én anyukám régen is meg most is örül ezeknek) És ha például érted mennek valahova, segítenek házit írni, vagy megcsinálják helyetted a tízóraidat mert megint elaludtál, mond hogy köszönöm, meg hogy de jó, hogy el jöttél értem és nem kellett egyedül hazabuszoznom stb. Hiddd el ezt is érteni fogják, biztos tudják, hogy szereted őket.
2010. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!