Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám letagadott! Mit tegyek?...

Anyám letagadott! Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik nap kicsit összekaptunk az anyámmal(nem nagy dolgon, könnyen elfelejthető): azt mondta, h pucoljam ki a kazánt. Életembe nem tisztítottam még ki, ezért megkérdeztem, h hogy is kell csinálni, azon kívül, h a csöveket, meg ezeket...(tehát egyvalamit nem tudtam), de ezen a kis dolgon úgy felkapta a vizet, h vmi ilyesmit mondott:-Nem lehet igaz, h még erre is képtelen vagy!

-Talán, ha elmondanád, h kellene csinálni, nem kérdezném-feleltem, de ekkor anyám közbevágott:

-Nem hiszem el, h te az én gyerekem vagy!Szerintem téged elcseréltek a kórházban!Tudod mit? Elegem van belőled, nem ismerlek téged!

- :'(

Aztán elmentem otthonról pár órára a barátaimhoz(nem mondtam el nekik, próbáltam természetesen viselkedni)addig, amíg anyám el nem ment dolgozni.Akkor hazamentem.

Már kb. egy hete szedem a MagneB6-ot(idegnyugtatót).

És pár napja nem is találkoztam anyámmal, mert amikor hazajön, én megyek, ha ő elmegy, én hazajövök.

Kérlek, segítsetek! Mit kellene tennem? Fogadjam meg a "tanácsát" és menjek a háztól?


2010. márc. 28. 14:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, csak annyival rosszabb, hogy nem dolgozik, de hisztizik, h mindent neki kell csinálni, de amikor mondom, h add ide, megcsinálom, akkor az a válasz,hogy nem kell. Szal: az se jó, ha csinálom (értelemszerűen szerinte rosszul) az se, ha nem. Ne menj sehova, a gyereke vagy, felelősséggel tartozik érted. Ha azt akarja, hogy meg legyen csinálva, megmutatja, h hogy kell.
2010. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!