Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám letagadott! Mit tegyek?...

Anyám letagadott! Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik nap kicsit összekaptunk az anyámmal(nem nagy dolgon, könnyen elfelejthető): azt mondta, h pucoljam ki a kazánt. Életembe nem tisztítottam még ki, ezért megkérdeztem, h hogy is kell csinálni, azon kívül, h a csöveket, meg ezeket...(tehát egyvalamit nem tudtam), de ezen a kis dolgon úgy felkapta a vizet, h vmi ilyesmit mondott:-Nem lehet igaz, h még erre is képtelen vagy!

-Talán, ha elmondanád, h kellene csinálni, nem kérdezném-feleltem, de ekkor anyám közbevágott:

-Nem hiszem el, h te az én gyerekem vagy!Szerintem téged elcseréltek a kórházban!Tudod mit? Elegem van belőled, nem ismerlek téged!

- :'(

Aztán elmentem otthonról pár órára a barátaimhoz(nem mondtam el nekik, próbáltam természetesen viselkedni)addig, amíg anyám el nem ment dolgozni.Akkor hazamentem.

Már kb. egy hete szedem a MagneB6-ot(idegnyugtatót).

És pár napja nem is találkoztam anyámmal, mert amikor hazajön, én megyek, ha ő elmegy, én hazajövök.

Kérlek, segítsetek! Mit kellene tennem? Fogadjam meg a "tanácsát" és menjek a háztól?


2010. márc. 28. 14:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocs, ez kimaradt: 17/L(már ha számít)
2010. márc. 28. 14:27
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Dehogy tagadott le! Nekem is mondott már anyukám ilyet, de persze nem gondolta komolyan.

Próbálj meg kibékülni vele! Kezdeményezz te, még akkor is, ha nem voltál hibás.

2010. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne semmi esetre se, majd kibékültök.

A probléma valószínűleg az, hogy neki van valamilyen lelki problémája, te meg kamasz vagy szóval gondolom neked is van legtöbbször. Hagyd lenyugodni, kérj bocsánatot (akkor is ha neki kellene, nem számít ki kezdi, de tényleg). Én ennyi idős koromban folyton balhéztam anyukámmal és mindig kibékültünk és ma már nagyon jóban vagyunk (28/L). Valószínűleg nem gondolta komolyan amit mondott.

Apukád nincs?

2010. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jó, majd kb. fél óra mulva haza is ér.Akkor megpróbálok szór érteni vele.Kösz gyors választ és a tanácsot! Nagyon rendes vagy!:)
2010. márc. 28. 14:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, nem kell a bolhából elefántot csinálni! Anyukád kissé bepörgött, és dühében odavágott neked valami butaságot, amit nyilván maga sem gondolt komolyan. Azt meg pláne nem gondolta szegény, hogy te ennyire véresen komolyan veszed. Menj oda hozzá, mondd meg, hogy megbántódtál, és meglátod, majd megnyugtat, hogy te vagy a szeme fénye!
2010. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád szeret téged!:)
2010. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: de, van apám, de őt annyira nem érdekli, h mi van köztem és anyám közt. Végülis ha úgy vesszük, apámmal vagyunk a családban az "omegák".
2010. márc. 28. 14:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
jaj, ez olyan dolog, hogy csak úgy kicsúszik az ember száján :) lehet nagyon szerencsétlenül álltál ott, ezen rágott be. imádom apukámat, ő is engem, de ha annyiszor kaptam volna 100 forintot, ahányszor mondta anno, hogy "mostmár agyoncsaplak"...
2010. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
...az ilyen "fenyegetéseket" én is általában elengedem a fülem mellet, de hogy már szinte "kiűz a házból"... ebből elegem van! hazajön, beszélek nyugodtan vele és meglátjuk, mi lesz.
2010. márc. 28. 14:44
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak nehéz napjai, amit a szerettei körében is - sajnos - bebizonyít. Lehet egy munkahelyi probléma, stressz a háttérben, ami miatt az ember néha olyat mond, amit később nagyon megbán. Célszerű először átgondolni, mit is szeretnénk mondani, mert ami már elhagyta a szánkat, azt visszacsinálni nem lehet!

Biztos vagyok abban, hogy anyud szeret téged, csak őt is meg kell érteni! Nem ismerem a családi helyzeted, így nem is nagyon merek tanácsot adni, de minden bizonnyal érdemes lenne beszállnod a családi közösségi életbe, valamint segíteni a házimunkában. Családi közösségi élet alatt értem a köszöntőbe menést, vagy rokonok jönnek hozzátok, akkor te is jelen vagy, nem mész el otthonról. Néha egy közös "együttlét" a családdal szorosabbá teszi a kapcsolatot. Neked is nyitnod kell, sőt neked kell megtenni az első lépést a békülés felé!

2010. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!