Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Mit csináljak, ha a párom rokonai kikészítenek?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt.Van egy bátyja, aki már nős, és 2 gyermeke van.Egy 3 éves és egy 1 éves.Gyakran átmegyek a páromékhoz, szinte minden másnap ott alszom, szeretek vele lenni, főleg egy agyilag lefáradt nap után.Párom kemény fizikai munkát végez így örül ha este pihenhet végre.De sógorom felesége minden áldott este beül hozzájuk a gyerekekkel, akik sikongatnak, minket nyúznak, ugrálnak rajtunk, rohangálnak fel-alá a lépcsőn így figyelni kell rájuk le ne essenek és 9 vagy volt, hogy fél 10-ig is ott maradtak,megmondom őszintén nekem ez már kicsit sok hogy minden ott töltött estém így telik!Babysitterkedek:S

Persze szeretem a gyerekeket, de látom a páromon is, hogy fáradt és alig várja hogy beessen az ágyba, de a testvéréék mégsem veszik észre magukat!

Néha már kedvem sincs átmenni, mert tudom, hogy mi az esti program, és azért napközben én is lefáradok és estére már örülnék ha egy picit a párommal lehetnék, vagy csak beszélgetnénk egyet a szüleivel nyugiba, de a gyerekektől nem lehet:(

Nem tudom mit csináljak, de ez már kibírhatatlan...

Tudnátok adni valami tanácsot?

Gondoltam rá, hogy beszélek a párommal erről, de nem hiszem, hogy ő is sokat tudna tenni ez ügyben:S

Mi lenne erre a megoldás?


2010. márc. 28. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, hát vegyetek egy kulcsos zárat arra az ajtóra, akor hiába éri el a gyerek... Ennyi. Ebből meg már a szülők is érteni fognak, ha elköszöntök tőlük, mivel fáradtak vagytok és MAGATOKRA ZÁRJÁTOK A SZOBAAJTÓT. Ennyi.
2010. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!