Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim sem értenek meg...

A szüleim sem értenek meg már, senkim nem marad?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, legutóbbi is fekete volt illetve nem voltam úgy bejelentve ahogy dolgoztam, hanem csak egyharmada. Amikor szóltam ezért, kitettek. Most újra munkanélküli vagyok, elvállalom ami jön, ha pár óra akkor pár óra csak pénz legyen. Ami rosszul esik olyan szinten, hogy momentán elköltöznék az az, amikor hallom a szüleimet ahogy beszélnek rólam, hogy dologtalan vagyok, munkakaerülő, pedig segitek itthon főzök, takaritok, saját háztartást el tudnám vezetni ha lenne rá lehetőségem. Hiába dolgoztam évekig amikor afizetésem elment alapdolgokra, pl hogy autót vezethessek, tanfolyamra is jártam amit magam fizettem, vettem egy laptopot, a többi pedig alapdolog volt mint pl hogy ne meztelenül és büdösen járjak be dolgozni, a bérlet megvétele és a kaja (nem kaviár) amit ott megeszek. Nem ért meg senki csak a párom aki sokat nem tud segiteni sajnos mert ő sincs olyan jó helyzetben.
2016. jan. 21. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj a gyik mindig itt lesz neked, itt bármikor elmondhatod a panaszaidat :)
2016. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pároddal nem tudnál összeköltözni?
2016. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul közelíted meg a kérdést. Itt a gyk-n is rengeteg ember van akit különösen főleg a szülei nem értenek meg, de az a jó h nem belőlük áll a világ. Kezdj el nyitni más kapcsolatok felé, a szocális háló mindenkinek kell, ha nem a család, akkor haverok, ismerősük, párodnak is biztos van pár barátja és ezeken a szálakon elindulhattok. A szülők a legritkább esetben olyanok amilyenről álmodik az ember, mindegy lenne hidd el ha lenne munkád, akkor is találnának vmit amibe bele lehet kötni mert van ez a fajta szülő.
2016. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!