Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem értenek meg. Mit...

Szüleim nem értenek meg. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok de azért nèha becsúszik 1 rosszjegy. Ilyenkor én vagyok a szemétlada aki majd megy utcaseprőnek meg kutyaszart szedni a parkba.. Nem támogatnak semmiben ...

#tanulás #szülòk
2013. ápr. 18. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Làtom, érintős kütyüről vagy:)

Sajnos tenni nem tudsz, csak annyit, hogy előre nézel, tanulsz magadnak. Sajnos az ember legtöbbször csak magàra szàmíthat.

Sajnàlom, hogy igy kifogtad!:(

2013. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13/F
2013. ápr. 18. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szülei szerencsére soha nem voltak ilyenek.

De valami olyasmivel vissza szólnék, hogy miért az nem becsületes munka? Hogy nézne ki az utca utcaseprő nélkül. Az is meg kell valakinek csinálni.

2013. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak apám ilyen, anyum mindig mondja, hogy ne foglalkozzak vele(megjegyzem, egy erős gimnáziumban vagyok 4-5-ös tanuló, egyedül kémiából vagyok hármas). Esetleg másik rokonnal nem tudsz erről beszélgetni?
2013. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mindig visszaszolok hogy te se vitted sennire meg ilyenek de ezzel megint szemètláda vagyok szoval kilyukadtunk az elején
2013. ápr. 18. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:
más rokon ilyen témában nem nagyon érdekelt szüleim szemében de mmegbeszelem mással is
2013. ápr. 18. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg tőlük,h ti kitűnő tanulók voltatok? ... Am meg én mindig úgy csináltam,h leülte,végig hallgattam a mondókájukat,aztán bólogattam,és bementem a szobámba:)ennyi. Ne vedd annyira a szívedre.
2013. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De én nem fogom mégegyszer végighallgatni mert abbol is baj van hogy "nagy a pofám" és ha megegyszer elkezdik bazinagy pofam lesz... Ja ès köszi a válaszokat !
2013. ápr. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!