Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Nehezen...

Miért ilyen velem? Nehezen viselem már, mégis annyira szeretem.

Figyelt kérdés

A párommal veszekszünk.Neki semmi nem tetszik, bármit megkérdezek, az a válasza: ne gyere már a hüye kérdéseiddel.Semmit nem lehet tőle kérdezni.Agressziv velem mostanság, tegnaptol csak most beszéltünk,mert összevesztünk, akár csak most.Megbocsájtottam neki valamit, lehet nem is kellett volna.De szeretem nagyon.Lassan 2 éve vagyunk együtt.Ne jelentkezzek neki?Mit tegyek?Lehet a legjobb lenne elengedni, de nem tudom megtenni.

18/L


2010. márc. 27. 17:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem is irom, hogy meg tudok valtozni, azt irom, hogy én ilyen vagyok.Leirom, hogy nem is igazán kavarta fe la dolog.
2010. márc. 27. 19:48
 22/26 anonim ***** válasza:

Az első vagyok

Nagyon sajnálom:( reméltem hogy legalább nem olyan sűrű a probléma amit én is átéltem, de úgytűnik sajnos mégis... ne változz érte...megtehetsz neki mindent, az lesz a baj...vagy így fogad el és szeret vagy nem...

Remélem nem vagy nagyon kiborulva, fel a fejjel job lesz így :)

2010. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem borultam ki, mert tényleg belefáradtam, de viszont nagyon fáj.Azt hittem örökké együtt leszünk, de az álomból fel kell egyszer ébredni.
2010. márc. 27. 19:57
 24/26 A kérdező kommentje:
Még azóta beszéltünk, hát nem tudom. Ezt személyesen fogom majd vele átbeszélni.
2010. márc. 28. 09:55
 25/26 anonim ***** válasza:
Ne hagyd nagad befolyásolni. Ha szemét módra viselkedett veled, akkor szerintem nem kérdés, hogy mi legyen a vége. Légy erős és bízz magadban.
2010. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Igen.Nem mondtam, hogy vége, reggel rögtön hivott mikor felkelt, szépen beszélt már.De nem hagyom ezt az egészet.Meglássuk mit hoz a jövő, ha talizunk majd.
2010. márc. 28. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!