Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Nehezen...

Miért ilyen velem? Nehezen viselem már, mégis annyira szeretem.

Figyelt kérdés

A párommal veszekszünk.Neki semmi nem tetszik, bármit megkérdezek, az a válasza: ne gyere már a hüye kérdéseiddel.Semmit nem lehet tőle kérdezni.Agressziv velem mostanság, tegnaptol csak most beszéltünk,mert összevesztünk, akár csak most.Megbocsájtottam neki valamit, lehet nem is kellett volna.De szeretem nagyon.Lassan 2 éve vagyunk együtt.Ne jelentkezzek neki?Mit tegyek?Lehet a legjobb lenne elengedni, de nem tudom megtenni.

18/L


2010. márc. 27. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb ha elengeded hidd el. Tudom miről beszélek hidd el, én 4 évig csináltam ezt:S Ha valakiből az idő hozza ezt elő, az sajnos szinte biztos hogy javíthatatlan... Lehet probálkozni, de ha bármit megemllítessz neki ami nem tetszik valószinü pont így fog reagálni "hagyj a hülyeségeiddel". Sablonosan hangzik, és tudom hogy fáj, de azoknak van igazuk akik azt mondják hagyd el őt mert csak árt neked. Sok szerencsét , akrhogyis döntessz :)
2010. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elárulnád mit szeretsz benne? Mind a ketten mármint te inkább, nagyon fiatalon kezdted ezt a kapcsolatot. Nem tudsz mást elképzelni, azt hiszed minden természetével el kell fogadnod. Hát nem!
2010. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon még korai lenne, hogy így belenyugszol. Ha szeret változik. Hagyd ott. Rossz lesz, hiányozni fog. De fiatal vagy még hogy így éld az életed.
2010. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én helyzetem is hasonló volt. Kérdeztem valamit, azt felelte, hogy a "google a barátod". Hát köszi, csak hogy én nem a googleval akartam volna járni.. Voltak egyéb problémák is, teljesen elhidegültem tőle, így ő is tőlem.. Végülis szakítottunk és jól jártam vele! Jó érzés volt! Szerintem te ne várd meg, míg tönkre tesz téged ez a kapcsolat, akármennyire is nehéz. Beszélj vele utoljára, hogy változtasson a dolgain, mert különben elveszít téged. Ha nem hajlandó, akkor szerintem szakíts vele. Az én kapcsolatom is 2 év után ért véget, és olyan negyed évig már csak nyűglődtünk..
2010. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mi is.Most akartam még vele beszélni, de nem hajlando vissza hivni, se felvenni.Nagyon fáj.Igen, fiatal vagyok, de szeretem.Viszont nagyon zavar ez a viselkedés,szerinte én vagyok a gyerekes.(megprobálok vele dolgokrol beszléni, "leharapja" a fejem.Miért baj az, ha szeretem tisztán látni a dolgokat?!Kérdezek tőle?!És semmi rosszat nem kérdek.Most ahogy beszéltünk, veszekedtünk megint, csend volt, szinte sirva kérdeztem, hogy biztos velem akar e lenni.Erre motyogott valamit telefonba, nem igazán hallottam és lerakta. :(
2010. márc. 27. 17:48
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem nem szeret már és még az is megeshet, hogy megcsal valakivel és emiatt ilyen hirtelen haragú, illetve furcsa viselkedésű. Jobb lesz neked is, ha véget vetsz ennek a kapcsolatnak,majd meglátod.Tudom, hogy nagyon nehéz, mert nemrég én is hasonló helyzetben voltam, csak én már 27 elmúltam és nekem sem volt egyszerű a döntés, de meghoztam és azóta jól érzem magam. Bátorság és minden jót.
2010. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szia Kedves! Nem ismerlek, de nem ilyen pasit érdemelsz! Egy 18 éves (még egy 60éves) hölgy (is) megérdemli,hogy törődjenek vele, és ne úgy kezeljék, mint valami kutyát. Ha a barátod egyfolytában leolt egyértelmű, hogy negatív érzéseket táplál veled szemben. Ez az az idő, amikor váltanod kell! Úgyis új környezetben leszel lassan, vagy egyetem vagy meló, rengeteg új fiút ismerhetsz meg, aki még meg is becsülne! A becsület pedig egy olyan dolog,amit ha egyszer elvesztesz, utána nagyon nehéz visszaszerezni! Drukkolok neked! Írj, hogy mi lett a vége, kérlek!

19/L

2010. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Irok persze.Gondoltam is, hogy megirom mi lett a vége.Mindenesetre várok holnapig, ha nem hiv fel, vagy nem ir rám, akkor irok neki, hogy ez igy nem működik.Kap egy kis időt.Vagy még este irjak valamit?Annyira tehetetlen vagyok, nem tudok mit irni, egyszerűen félek mindentől.
2010. márc. 27. 18:47
 9/26 A kérdező kommentje:
18:15-ezt bocsájtottam meg neki.Azt mondta nem bánom meg, hogy nem hagytam el, de ezt már nem érzem.Egy ideig ugy viselkedett, mint egy angyal, de már nem.
2010. márc. 27. 18:50
 10/26 anonim ***** válasza:

szal megcsalt és még ilyen bunkó veled... pedig pedáloznia kéne (legalábbis nálam) figyu addig nem fog megbecsülni, amíg látja hogy azt csinál veled amit akar.

Tudom nehéz én is voltam ilyen kapcsolatban... de szerintem jobb egyedül lenni, mint egy olyannal akinem szeret és csak megbánt.

2010. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!