Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rögeszmésen álmodok az expasim...

Rögeszmésen álmodok az expasimról, bajom lehet abból ha még sokáig így lesz? Milyen pszichés problémát jelent ez azon kívül, hogy még mindíg szeretem és nehezen szakadok el tőle?

Figyelt kérdés
Már volt, hogy úgy álmodttam róla, hogy ő én voltam és kiverem, meg, hogy a házunkban beszélgetett a bátyámmal holott nem is találkoztak vagy a kertünkben pakolt, de a leg extrémebb az volt még ezek elött amikor azt álmodttam, hogy egy rá pivit hasonlító férfi mgerőszakol. Soha nem történt ilyen velem és nem tudom, hogy ha ez folytatódik akkor mit csináljak. Próbáljak meg vele úgy beszélgetni, hogy megutáljam és akkor nem fog kisérteni vagy ideje lassan pszichijáterhez mennem?
2011. okt. 15. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!