Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Nehezen...

Miért ilyen velem? Nehezen viselem már, mégis annyira szeretem.

Figyelt kérdés

A párommal veszekszünk.Neki semmi nem tetszik, bármit megkérdezek, az a válasza: ne gyere már a hüye kérdéseiddel.Semmit nem lehet tőle kérdezni.Agressziv velem mostanság, tegnaptol csak most beszéltünk,mert összevesztünk, akár csak most.Megbocsájtottam neki valamit, lehet nem is kellett volna.De szeretem nagyon.Lassan 2 éve vagyunk együtt.Ne jelentkezzek neki?Mit tegyek?Lehet a legjobb lenne elengedni, de nem tudom megtenni.

18/L


2010. márc. 27. 17:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen,lehet.Megfogalmaztam egy smst, amit lehet még este elküldök neki.Valaki segitene, hogy jó e?köszönöm.

"Azt akarom,hogy boldog légy,de attol tartok velem nem leszel az.Már nincs erőm a veszekedésekhez,legyengültem.Gyengédségre,megbecsülésre vágyom." valami ilyesmi

2010. márc. 27. 19:15
 12/26 anonim ***** válasza:
18:15 vagyok. Ne haragudj, de ha megbocsájtottad neki, hogy megcsalt, és ígérgette, hogy megváltozik és nem bánod meg, már akkor tudni lehetett volna, hogy nem fog változni semmi. A helyedben nem várakoznék, hogy ő küldjön el, neked kéne lépned, mert ha te teszed meg ezt a lépést, akkor neked is sokkal,de sokkal könnyebb lesz és talán könnyebben fogod átvészelni a szakítást követő időszakot. Ne pazarold el a fiatalságodat egy rossz kapcsolatra, tönkreteheti a lelki világodat és soha nem tudsz majd normális kapcsolatot létesíteni. Lápj bátran és meglátod jobban fogod magad érezni idővel. Írj majd, hogy mi volt. Mindenesetre szurkolok, hogy helyes döntést hozz. :)
2010. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az sms-hez hozzászólva, ne írd, hogy azt akarod, hogy ő legyen boldog. Inkább az legyen a fontos, hogy Te legyél boldog. Írdd meg neki, hogy ez így neked már nem kellemes, nem érzed a szeretet, a bizalmat,ami nagyon fontos egy kapcsolatban és ne mentegetőzz, mert nem te csaltad meg őt, hanem fordítva. Ha mentegetőzöl és azt írod, hogy őt akarod boldognak látni, akkor még nagyobb lesz a pofája és még suttyóbb lesz. Ettől nem lesz hirtelen kedves és figyelmes, inkább meg fog könnyebbülni és neked ez csak rosszabb lesz.
2010. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, rendesek vagytok.Remélem minden jó lesz, vagy igy, vagy ugy.El is küldöm az smst.
2010. márc. 27. 19:31
 15/26 anonim ***** válasza:
Az utolsó is 18:15-ös voltam.
2010. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Mar elkuldtem :( Nem baj.. leirtam neki,hogy mar nem tudom mi lenne a helyes, ebbe belefardtam, stb.Lesz ami lesz.
2010. márc. 27. 19:37
 17/26 A kérdező kommentje:

Vissza is irt.

Ha ilyen idegesito leszel, sose senkivel nem leszel boldog.Tegyel ami jol esik.

Hat ezt kaptam.

2010. márc. 27. 19:38
 18/26 anonim ***** válasza:
18:15 vagyok.Ha ilyen sms-t írt, akkor egy percig se gondolkozz tovább, hagyd ott a fenébe. Durva, de már látszik, hogy nem szeret és minél hamarabb szeretne tőledm megszabadulni. Ne kedveskedj most már vele.
2010. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy legyen őszinte,ő mit tenne.Most azzal jön, hogy meg tudok e változni. huuuh..
2010. márc. 27. 19:44
 20/26 anonim ***** válasza:
Én kérem tőled, hogy hagyd ott ezt az "embert". Nehogy azt mondd neki, hogy igen, te meg tudsz változni. Fiatal vagy még és jön majd jobb is, sokkal jobb!!!!!! Gondolkodj el egy kicsit, hogy mennyire lenne neked jó, ha továbbra is vele maradnál, bizonytalanságban, hogy mikor fog megint megcsalni, megalázni, vitázni...stb
2010. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!