Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi 40 ezerből kihozható egy...

Havi 40 ezerből kihozható egy család étkezése?

Figyelt kérdés

Havi 35-40 ezerből megoldható két fő étkezése, esetenként beleszámolva a tisztító és tisztálkodó szereket is?

Vagy mennyi a minimum, amit erre szánni kell?


2016. jan. 18. 15:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

Írtam szénhidrátos verziót is s én nem akartam leírni a sajátomat, de kérdezték.

Igen, amennyire tudom, ez egészséges, jobb étrendet még nem találtam magam számára, pedig elég sokat olvasok a témában. Amúgy csóró vagyok, úgy eszem, ahogy tudok s ahogy nekem jólesik. De jónak is tűnik, igen.

Sokan élnek több évtized óta ketogén étrenden, s nem térnek vissza, mert ez nekik jó. Nem mindenkinek az, tudom. Különbözőek vagyunk.

A hülyeségeket nem én ontom, biztos vétek olykor hibát, de igyekszem utánaolvasni és rájönni, mi merre. A fogyókúrásban egészen elvadult dolgokat írnak egyesek, kőbe vésnek szabályokat, amik sokaknál nem is működnek, nemhogy az lenne az egyetlen igaz út, na az a gond. Én többnyire óvatosan fogalmazok, mivel a táplálkozás nagyon, nagyon egyénfüggő.

2016. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül kétszer-háromszor ennyi minimum...
2016. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
70%

Nehezen, de megoldható.


A lényeg, hogy otthon főzni. A maradékokat maximálisan felhasználni. Olcsóbb, egyszerű ételeket enni. Figyelni az akciókat.


Ha a rokonságban, baráti körben bármit felajánlanak pl. egy üveg lekvár akármi, mindent elfogadni, mert jó lesz még valamire valamikor.


Amin még sokat lehet szerintem spórolni, hogy csak szezon zöldséget/gyümölcsöt használni, hisz mindig az a a legeolcsóbb ami könnyen van.


Ha tudsz előrelátóan gondoskodni nyáron sok mindent el lehet tenni, akár befőzéssel, akár fagyasztással.

2016. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi kijövünk ennyiből. Anya 64 éves, én 25. Felváltva szoktunk főzni, nem minden nap. Kevés húst eszünk, tisztálkodószerekből a nagyon alapokat vesszük meg, de nem a legolcsóbbakat.
2016. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!