Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi 40 ezerből kihozható egy...

Havi 40 ezerből kihozható egy család étkezése?

Figyelt kérdés

Havi 35-40 ezerből megoldható két fő étkezése, esetenként beleszámolva a tisztító és tisztálkodó szereket is?

Vagy mennyi a minimum, amit erre szánni kell?


2016. jan. 18. 15:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem lenne elég, de ha ráértek otthon főzni, meg konyhatündérkedni, akkor végül is lehet elegendő.
2016. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Necces, ha van, aki megoldja, mert muszáj. A tisztító és tisztálkodó szereket egészen kevésből ki lehet hozni, mi pl. igen erősen a vízre alapozunk e téren.
2016. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

határ eset.

én csak magamra elköltök havi 100-at, kaja, mindennapi dolgok, tisztálkodási szerek stb.

de volt idő mikor bizony nekünk is ennyiből kellett gazdálkodnunk, és azokra az időkre nem szívesen emlékszek vissza...

2016. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kizárt dolog. Én mikor nagyon szűkösen éltem, akkor is 800 forint alá nem tudtam bemenni egy nap. Jó persze lehet enni egy nap 1x is meg lehet zsíros/vajas kenyéren élni, de a túlzott egyoldalúság egy idő után hiánybetegségeket okoz és akkor meg annak a gyógyítására kell költeni.
2016. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Egyetemistaként kevesebből is ment, de se egészséges nem volt, se elégséges.
2016. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

#4: Kiszámolom néha a napjaim, nálam van speckó diéta és egészségtudatosság, főleg a fehérje terén vagyok paranoid... 500 ft-ból megvagyok egy nap, de akkor nincs luxusnasi meg édesség :) De teljesen rendben van, élvezetes, hozzám passzol, csak kissé puritán, elég hedonista volnék alapból.

Az igaz, hogy nem eszem nagyon sokat, 2000-2500 kcal nekem elég naponta. Ha a 2 fő egyike kemény fizikai munkát végző nagydarab férfi, nos, az árnyalja a a dolgokat. Kalóriát még olcsón is be lehet vinni, de azért párezer kcal már sokat számít ilyen kevés pénznél, s ilyenkor a fehérjeigény is nő, ami azért drágábban oldható meg.

2016. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
#6: leirnal nekünk egy peldat egy napi etkezesedröl? Sokaknak adhatnal vele ötletet!
2016. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Trafó1 ***** válasza:
21%
Ha a meki mellett laksz és nem szégyellsz guberálni, menni fog.
2016. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
igen az a napi 2500kalória/500forint engem is érdekelne.
2016. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemistaként én kijöttem napi 500 ft-ból de éheztem és egészségtelen is volt, szerintem azért nem haltam bele mert kéthetente hazajártam tele enni magam. Volt mikor szerda este elfogyott a kajám és a pénzem is és péntek estig nem ettem semmit. Kizártnak tartom havi 40-ből a kaját és a tisztító szereket egy családnak.
2016. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!