Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek segitenetek?

Mit tegyek segitenetek?

Figyelt kérdés

Az apam utalja a minecraftot en pedig orakat yudnek jatszan sokszor eltiltott a geptol emiatt aztan letoltottem a tabletemre is erre o nagyon megharagudott

mit tegyek toroljem le?



2016. jan. 13. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Elhiszem, hogy utálja. Én is utálom, és nincs is gyerekem.

Miért nem játszol wow-ot? Sokkal szebb a grafikája. Játszhatjátok együtt is.

2016. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Beszélj vele.

Végülis máshogy nem igazán tudnád megoldani.


Egyébként nem értem.. ha te játszol vele akkor miért neki kéne szeretni a játékot?Ha te játszol vele akkor elég ha te szereted.


Ez majdnem olyan mint hogy tegyük fel apukád szereti a hagymát te meg nem és akkor most el kéne őt tiltani a hagymától mert te nem szereted??...értelmetlen.

2016. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zedricht ***** válasza:
Istenem, ha 10 felett vagy jol teszi, majd megkoszonod neki.
2016. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiaim is oda vannak a Minecraftért. Nem a játékkal van a baj (bár én sem értem, miért olyan nagy cucc ez a játék), hanem az idövel. Ahogy írod, kedves kérdezö, órákig játszasz vele. Beszélj apuddal, hogy pl napi 2x1 órát szeretnél vele játszani. Ha megegyeztek valamiben, viszontg tartsd is be és akkor nem lesz gond.
2016. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Nem kizárt hogy nem a játékkal van baja, hanem azzal hogy órákat tudsz játszani vele.


Persze nem egyedi, én 18 vagyok ( na jó, jövő hónapban leszek ) és nem engedik hogy a cs go-val meg a cod-dal játszak ( pedig a cs go-t saját pénzből vettem meg, amikor akciós volt kb 1300-1500 ft-ért ).


( Megjegyzem ennek az az oka, hogy egyszer megkéseltek és azt mondta a gyerek, hogy a cs miatt késelt meg. Bocsánat, azt hazudta, hogy amiatt késelt meg. Azóta azt hiszik hogy ez kihat a személyiségemre [ ami igaz lenne, ha 10-12 éve lennék, nem kis híján 18 ], hogy agresszív leszek tőle [ mert mondtam hogy szeretnék katona lenni, ők meg összetették: katonás gyilkolós játék, ami tömör agresszió, én szeretnék katona lenni, biztos összefügg. A valóságban köze nincs hozzá ], stb, illetve eleve nem tűrik meg az agresszív játékokat, pont a támadás miatt. Mondjuk nem tudom mit fognak szólni ahhoz, ha katonaként kimegyek Koszovóba, rosszabb esetben Afganisztánba vagy Szíriába. )


Szerintem a legegyszerűbb ha letörlöd a tabletről és megbeszéled vele, hogy a gépen max 1 órát játszol vele. Kompromisszumot kell kötni.

2016. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell tudnia hogy rajta van a tabon.
2016. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!