Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Használ a negatív kritika...

Használ a negatív kritika vagy csak megbántom a másikat?

Figyelt kérdés
Például egy párkapcsolatban vagy kapcsolat elején. Van a másiknak egy rossz tulajdonsága(pl rendetlen vagy gyáva, nem vállal felelősséget stb), amivel ő is tisztában van. És én ezt megemlítem neki, nem paraszt stílusban, csak mondom neki. Ő ezen persze ideges lesz. De úgy gondolom ilyenekről is kell beszélni nem?Nem szabad homokba dugni a fejünket. Ha vmi hasonlón úgy megsértődik, hogy vége a kapcsolatnak az amúgy is halálra ítélt lett volna nem?
2010. márc. 26. 18:03
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

19:31 es, meg aki szerint nem sokan fogják húzni velem: nem muszáj minden kérdésre válaszolni.

nem igaz, hoyg csak nekem lehet igazam. meghallgatom mások véleményét is. engem az zavart a kommentjeitekben, hogy olyanokat jelentetek ki ,amihez egyrészt SEMMI közötök (hogy nekem milyen kapcsolat való), másrészt honnan veszitek a bátorságot, hogy ilyeneket állítsatok, amikor nem is ismertek. én sem minősítettelek titeket, pedig 1-2 jelző eszembe jutott. a kérdést meg lehet vitatni, ha személyeskedésbe megyünk át, akkor megkérnélek titeket, hogy ne válaszoljatok a kérdéseimre.


a többieknek köszönöm a további válaszokat is.

2010. márc. 27. 13:45
 32/33 anonim ***** válasza:
Aki kérdést ír ki az internetre,annak sajnos fel kell készülnie arra,hogy neki nem tetsző válaszok is érkezni fognak.Sokszor éppen a nekünk nem tetsző válaszok segítenek a megoldás felismeréséhez.Nem biztos,hogy aki megbánt valamivel,az rosszat akar.
2010. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
46%

azért ne haragudj más dolog valakinek tanácsot adni, meg kijelenteni, hogy nem fogják a Kérdező mellett sokáig húzni. Kik válaszolnak?? Jósnők, vagy olyan emberek akiknél mindig minden oké?:)

Kérdező! Ha vki egy párkapcsolatban egy-két jóindulatú "irányításra" (nevezzük kritikának) bedurcizik, ott érdemes elgondolkodni a kapcsolat jövőjéről... Én se vagyok tökéletes, de ha párom megkér valamire,vagy elmondja szerinte miért nincs igazam, odateszem a fülem azért...(pl. én is nagyon makacs vagyok, ami nem mindig jó....)

2010. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!