Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a haláltól...

Miért félek ennyire a haláltól? És a szüleim halálától?

Figyelt kérdés
Én hiszek a reinkarnációban, hiszek abban, hogy nem szűnök meg. De még soha senki nem jött eddig vissza. De nem tudom elképzeli a Világot úgy, hogy én nem vagyok. Én hol leszek? Mi lesz velem ha meghalok? Ennyi volt? 23 éves vagyok, nem tini. Jól élek, mindenem megvan, de utálom a bizonytalanságot. És mi lesz Apukámmal?
2016. jan. 11. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Termeszetes dolog, elvezd a jelent, becsuld es szeresd a csaladod. Nem kell felni, mert amig elünk nincs halal, amikor halal van, akkor mar mi nem vagyunk.
2016. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a halaltol valo szorongast kezelni, termeszetesen attol fuggoen, hogy mennyire befolyasolja negativan az egyen eletet. (sot lehet kisero tunet is) szoval lehet, hogy nem artana beszelned egy pszichologussal, hogy kicsit athelyezze a nezopontjaidat. Persze tudom, hogy milyen degradalonak latszik valakit pszichologushoz kuldeni, de en inkabb beszelgetesre buzditanalak, remelhetoleg ez egy egeszseges felfogasu, eletvidam valakivel tortenik meg.

egyebkent ez sajnos elkerulhetetlen. nekem nagyon sokaig nem kellett bucsuznom kozvetlen rokontol, de amikor megis, akkor az elmeny arra buzditott, hogy eljek teljes eletet, elvezzem az eletet, amig lehet (persze mertekkel, mert nem kell benne tonkremenni) es ne fecsereljem el az eletemet.

2016. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Minden lélek egy energia, és a fizika törvényei szerint energiát sem teremteni sem elpusztítani nem lehet.Ez azt jelenti, hogy a lélek sosem vesz el.
2016. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!