Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek, hogy a lányotok...

Megengednétek, hogy a lányotok külföldi fiúja nálatok lakjon 4 hétig?

Figyelt kérdés

A barátom külföldi, nem Magyarországon lakik, de most eljönne ide, viszont ugye nem lenne hol laknia. Legegyszerűbb ha nálunk lakna addig, úgy legalább sokkal több időt tölthetnénk együtt, és olcsóbb is, mintha elmenne szállodába.


Viszont anyukám nem akarja engedni. Azt mondja maximum egy hétig lenne hajlandó vendégül látni, több ideig semmiképpen sem. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy megengedje?


20/L


2016. jan. 9. 20:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ.


Ismerik már a szüleid? Találkoztak már vele? Ha nem, akkor nem csoda, hogy nem akarnak vele egy hónapig együtt lakni.


Plusz fizetne valamit azért, hogy ott tartózkodjon nálatok? Mert oké, hogy a párod, viszont gondolom ő sem levegőn élne.

2016. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
32%
Megengedném sőt egy szobában is aludhatnának... rögtön azután hogy összeházasodtak.
2016. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
71%

4 hét sok idő, annyit én sem engednék meg, főleg ha nem is ismerem.

Ahogy Hofi is mondta: Minden vendég csak 3 napig vendég, utána már csak nyűg. Tudom, mert sokszor volt hogy az imádom testvérem nyaralt nálunk, és 1 hét után már a plafonon voltam. Szóval én is max 1 hetet engednék többet nem.

2016. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
82%

Én sem közösködnék egy számomra idegennel négy hétig!

Nekem 2 hét lenne a max, amit a lányom miatt el tudnék viselni.

Nem szeretem, ha a lakásomban kerülgetnem kell valakit, a wc-ért küzdenem és nem lazulhatok nyugodtan, mert tudom, hogy van itt valaki, aki számomra idegen, és még nem a család tagja.

Pláne, ha először látnám, akkor, amikor beköltözne 4 hétre.

Nálunk enne, inna, fürödne, mosni kéne rá, ami egy hónapig +1 fő költség...

2016. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
66%
Megmondom őszintén,hogy én is húznám az orrom,ha valaki 4 hétre beköltözne .Hiszen alkalmazkodni kell,jóformán vigyázba állni.Plusz ugye egy havi rezsi neki is van.De amúgy nem is értem.Nem dolgozik,hogy 4 hétre csak úgy le tud lépni januárban?És te míg dolgozol,vagy suliba jársz,őt ki fogja pesztrálni?Anyádék?Valahogy értelmetlen ez nekem.Egyébként vannak diákszállók,kolik is,ahol 1-2 ezerért ott alhat.
2016. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%
1 hónapig teljes egészében anyád tartaná el?
2016. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem engednem.
2016. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
65%

Ha lenne akkora házam, akkor hogyne, semmi akadálya.

Még örülnék is neki, legalább így jobban megismerhetem.

Talán így, ha elmondod a szüleidnek megengedik.

2016. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%
én se engedném, maximum egy hétig. Még egy kérdés. A szüleid tudnak vele beszélgetni? vagy ha te nem vagy épp ott csak kukán bámulnák egymást?
2016. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
94%
Te voltál már náluk ennyi ideig vendégségben? Esetleg kaptál már meghívást pl. nyárra, egy hónapra hozzájuk, ottlakással? Ez esetben semmi akadálya.
2016. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!