Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két eltérő nézet párkapcsolatt...

Két eltérő nézet párkapcsolattal kapcsolatban, te melyiket osztod?

Figyelt kérdés

Onnan indult el a "hangya" ezzelkapcsolatban, hogy egyik barátnőm, talán nem szándékosan, de megsértett azzala mondatával, hogy mi a párommal "elvesszük egymástól a másik élethez való jogát". Ezt ő arra értette, hogy együtt élünk (6 éve vagyunk együtt, ebből 5 éve lakunk együtt), és bár vannak külön programjaink a haverokkal, barátnőkkel, sok helyre együtt megyünk, sok időt töltünk együtt. Neki viszont valahogy mindig úgy sikerül párt választania, hogy hetente max 1-2 nap tudnak találkozni. Szerinte ez a normális, nem pedig a mi kapcsolatunk.

Ti mit gondoltok erről?


2010. márc. 26. 07:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.
2010. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Itt egy kis szakirodalom. A szeretet (és a szerelem) összetéveszthető ezzal, azzal, mint a csiperke a gyilkos galócával. [link]
2010. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Neki talán az a normális. De igazából az nem párkapcsolat, ami hetente kétszer történik. Megcseszi a dolog, ha egy párkapcsolatban pont az az "élet" , amit egymás nélkül élünk meg. Azt én úgy nevezném, hogy "dugni összejárunk" nem több!!

Ne hagyd magad elbizonytalanítani!

A párkapcsolat szép dolog, ahol mindketten szöröstű-bőröstül felvállalják egymást, a romantikus estékkel és a punnyadtakkal, a kifacsartakkal együtt is. És ezt lehet fokozni, azt nevezik házasságnak:) mikor törvényileg is felelősséget vállal az ember a másik iránt. Ez nem jön össze heti két napban

2010. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a jó, ami mindkét félnek megfelel. Egyébként több éves együttjárás alatt egyébként az a normális ha összeköltözés is megtörténik, de szerintem ezt nem lehet egy - két hónap alatt megejteni. Én például kifejezetten rühellem, ha egy ismerkedés kezdetén a pasi minden nap akarna velem találkozni. Nekem jobb a heti 1-2, aztán ha jól passzolunk, akkor lehet sűríteni. Ha hamar a nyakamra másznak, akkor elmenekülök. ez van.
2010. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de ha nem 16 éves vagy, akkor az a jó, ideális, természetes, hogy már ennyi éve együtt éltek és ilyen jól fenn tudjátok tartani a kapcsolatotokat. Szintén nem derült ki, hogy a barátnő hány éves, mert lehet, hogy fiatal vagy éretlen és ezért nem tudja a ti stabil kapcsolatotokat értékelni. Ti úton vagytok a megállapodáshoz, akár még a családalapításhoz is, ő meg nem. Vagy irigy vagy túl fiatal ezt értékelni vagy lehet, hogy korban idősebb, de még éretlen. Ne törődj ezzel. A ti kapcsolatotok a követendő annak, aki meg akar állapodni. Aki meg még "bolondozik", mert fiatal és csak egy laza kapcsolatot akar, mert komolytalan, annak az való, ami a barátnődnek van. Attól, hogy együtt éltek, nem telepedtek a másikra. Amit leírtál magatokról, az egy teljesen ideális, normális kapcsolat.
2010. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok (párom 28), barátnőm, akiről írtam 30.
2010. ápr. 2. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!