Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez az "elvem/gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az "elvem/gondolkodásom" a párkapcsolattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ti hogy viszonyultok a barátnőtök/barátotok haverjaihoz? Elvagytok vele? Esetleg egy haveri társaságban vagytok? Vagy max egy sziával elintézitek?


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálam ez úgy működik, hogy van egy barátom(pasim). Van rengeteg sok-sok haverom is. Én személy szerint amikor a haverjaimmal vagyok akkor úgymond "nem látom szívesen" ott a barátomat. Nem azért, mert nem szeretem vagy hogy bármi kifogásom lehetne ellene, csak a barátom és a haverjaim között baromi nagy a különbség. Teljesen más emberek akik nem hiszem hogy megértenék egymást. Mivel nem is egy haveri társaságba tartozunk a barátommal így neki is és nekem is megvannak a saját haverjaink. Ő velük van én meg az én haverjaimmal. Én ezt úgy gondolom, hogy a suliban inkább a haverjaimmal lennék otthon meg hétvégén a barátommal. Mivel egy suliba járunk, évfolyamtársak vagyunk ezért eléggé rossz, hogy minden szünetben talizunk. Kicsit kezd unalmas lenni, szerencsére ő 1 hetet bent van a suliban 1 hetet külső gyakszin és olyankor tudok a haverjaimmal lenni. Nem csalom meg őt és nem csinálok semmi olyan dolgot ami a barátomnak ne tetszene, de valahogy én különválasztom őket. 1x az egyik máskor a másik. Persze ha egy haveri társaságban lennénk mind a ketten akkor nem lenne semmi gáz, nem okozna gondot, de ők (barátom és a haverok) teljesen külön világ. Mindenkit más érdekel. Amig én mind2 "csoporttal" szótértek és elvagyok addig ők (barátom+haverok) nem biztos hogy kijönnének egymással.

Szerintetek normális ez az "elméletem", hogy a barátomat és a haverokat két külön "csoportba" osztom és 1x az egyikkel vagyok máskor a másikkal? Nem tudom mennyire érthető ez a kérdésem és a magyarázás, de remélem valaki megérti.


2009. nov. 1. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
félig-meddig
2009. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg ez működik, szerintem nem gond.
2009. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajt.
2009. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom. 2 év alatt egy haveros házibuliba sem vittem magammal a barátomat, nem is csinálunk közös programokat. Nem is ismeri őket, szerintem kényelmetlen lenne úgy együtt. Abban a társaságban teljesen más vagyok, ott igazán kitudok kapcsolódni, úgy viselkedek ahogy akarok (itt szó sincs megcsalásról!).

Barátommal is elmegyek bulizni, de akkor csak kettesben! Két külön világ ez a párkapcsolat és a haverok! :)

2009. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ezt nem így gondolom...szerintem nagyon is eltudja rontani a kapcsolatot az ilyen.Úgy értem,hogy pl nekem most lett vége a barátommal nem régen a 1,5 éve s kapcsolatunk,persze nem ez miatt.Nem nagyon volt lehetőség arr ahogy a barátom velem legyen amikor a barátaimmal vagyok.De nagyon jó lett volna szerintem..perzse kell egy kis tér egy kapcsolatban hogy most csak a haverokkal most veled ,de nekem fontos hogy a barátaim és a másik ember aki fontos az életemben bírják egymást és akár együtt lehessek azokkal akik miatt boldog vagyok.Hiszen az életem része....Meg én örülnék annak ha ott lehetnék a pasim barátaival és látni ,hogy milyen igazából mikor velük van meg együtt velük hülyülni szerintem nagyon fontos hogy ne csak egy oldalát ismerjük a másiknak.... persze van olyan maikor ez nem működik,de attól még szeretem:Dés mennyen nyugodtan a haverokkal neki is van élete rajtam kívül.remélem megértettem mit gondolok és nem voltam nagyon ellentmondásos
2009. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a másiknak ez nem bántó,akkor oké.

Én elvagyok a haverjaival akkor is ha nem az én világom,mert fontos,hogy akik régóta a barátai azok elfogadjanak. Másrészről nekem csak fiú barátaim vannak lány létemre,és jobb ha a barátom találkozik 1-2vel,így tudja,hogy kikkel vagyok és nincs miért aggódnia.

2009. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó persze senki ne értse félre, a barátom ismeri a haverjaimat és fordítva is igaz. Úgy értem ezt az egész kérdést, hogy nem az van hogy mindig a haverokkal vagyok vele meg szinte semmikor. Csak úgy külön választom őket: suliban a haverokkal, otthon és máskor a barátommal.
2009. nov. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!