Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nekem van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nekem van ilyen zavarodott gondolkodásom?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt.Az első komoly kapcsolatom és én is neki.19 éves vagyok,Ő 24.Az elején minden szép és jó volt.Ez megváltozott,nagyon sokat civakodunk,veszekszünk és folyton oltjuk egymást.Én ezt nem szeretném...Szeretem őt és azt mondja ő is engem.Ez idáig oké...ő is mindig mondja,hogy ne veszekedjünk.Ez is oké.Akkor én változtatok,már lassan szó szerint kinyalom a s*ét és ő nem hajlandó semmit tenni a kapcsolatért.Aztán újra feldühödök és úgy vagyok,hogy én mi a fenének teperek amikor ő a kisujját sem mozdítja.Aztán minden elölről.Annyiszor leültünk már beszélgetni,hogy jó oké akkor mindketten változtatunk.De egyszerűen nem megy.Néha úgy érzem,hogy jobb nekem egyedül de néha meg a szívem szakad meg érte.Párszor már szakítottunk de a leghosszabb külön lét az egy nap volt.Nem bírtam nélküle.És félek nem is bírnám.Mert szeretem őt nagyon.De van,hogy elgondolkodok,hogy jobb nekünk egymás nélkül,mindenki a maga útján.De csak elgondolkodok rajta és azt nem szeretném,hogy tényleg így legyen.Elegem van a sok marakodásból,azt szeretném,hogy imádjuk egymást és minden perc csodálatos legyen.Mint az elején (tudom már nem lesz olyan) mert annyira szépek voltunk együtt.És minden megvolt a kapcsolatunkba...romantika,megértés,törődés,szerelem...stb

Kár,hogy ez lett belőle.Én vele szeretnék lenni életem végéig (ha olyan lenne mint régen)Mit tegyek?Mi a helyes út?Hogyan tegyem helyre ezt az egészet?


2008. dec. 1. 06:50
 1/4 Srapnel ***** válasza:

Ismerős, több ezer éves sztori ez, minden elem benne is van. Több millióan esnek át ezen minden évben. Korán ismerkedtetek meg, mind életkorra, mind az eddigi kapcsolatok számát illetően.


A helyzet az, hogy még ki akarjátok próbálni másokkal is a dolgot, de az emlékek miatt nem tudjátok elengedni a másikat. De nem lehet egyszerre mindkettő. Sajnos szakítás lesz ennek a vége. Egybként az is benne van, hogy az eltelt évek során kezdődött el a felnövésetek a személyiségetek kikristályosodása, amikor rögzül, hogy ki mit is akar az élettől. Ilyenkor szoktak belül külön utakra térni az emberek, aztán ez is a szakítás felé vezet néha, amikor rájössz, hogy egyre kevésbé ismered a párodat, amit meg ismersz belőle, az nem tetszik.


Hogy mit tegyél? Nincs recept, de készülj föl a szakításra.

2008. dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000 az egyhez, hogy az első komoly kapcsolat egyben marad, a tapasztalatlanság megbosszulja magát. Bocsi.
2008. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia mi is ppont igy vagyunk én 21 ő 29 mi is 3 éve vagyunk együtt és mindig csak én cselekszem bár azért sok mindent megtesz ő is csak tudod a férfiak teljesen másként gonolkodnak mint a nők és ezt sajnos megkell érteni és nekünk lányoknak kell alkalmazni.Bennünket tudod mi tart össze???azt hogy szeretnénk kisbabát de sajna nem olyan könnyen jön össze a dolog, jo nem azt mondom hogy mindenkinek ezt kell csinálni.De legyen valami cálotok kettőtöknek és könnyebb lesz majd!!!
2008. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: én óvva intelek attól, hogy azért tervezzetek gyereket, hogy közös célotok legyen!
2008. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!