Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két eltérő nézet párkapcsolatt...

Két eltérő nézet párkapcsolattal kapcsolatban, te melyiket osztod?

Figyelt kérdés

Onnan indult el a "hangya" ezzelkapcsolatban, hogy egyik barátnőm, talán nem szándékosan, de megsértett azzala mondatával, hogy mi a párommal "elvesszük egymástól a másik élethez való jogát". Ezt ő arra értette, hogy együtt élünk (6 éve vagyunk együtt, ebből 5 éve lakunk együtt), és bár vannak külön programjaink a haverokkal, barátnőkkel, sok helyre együtt megyünk, sok időt töltünk együtt. Neki viszont valahogy mindig úgy sikerül párt választania, hogy hetente max 1-2 nap tudnak találkozni. Szerinte ez a normális, nem pedig a mi kapcsolatunk.

Ti mit gondoltok erről?


2010. márc. 26. 07:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A tiétek a normális.Az övé csak egy laza,semmire nem kötelező kapcsolat.
2010. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, egyértelmű, hogy a titek az ideális párkapcsolat! Nem szeretem az ilyen embereket, aik abból próbálnak önigazolást nyerni, hogy más (egyértelműen jó) kapcsolatát próbálják rosszabb színben feltüntetni. Szerintem ebben van egy jó adag irigység is...
2010. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez eléggé magánügy, a fontos, hogy a pár tagjanak ne legyen ezzel kapcsolatban eltérö véleménye.

Nekem nem jönne be a "mindenki megy a maga útjára és csak néha véletlenül találkozunk" tipusú, mi a férjemmel gyakorlatilag mindent közösen csinálnuk (mert szeretünk együtt lenni és az érdeklödésünk is igen hasonló), de nem kényszeresen.

2010. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudat alatt minden ember egy komoly kapcsolatra vágyik! Neki az a természetes amibe ő él, de attól küzbe az ember csak azért fikázza a másikat mert egy icipicit irigy..
2010. márc. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet eldönteni, hogy melyik a "jobb", mert kinek így, kinek úgy jó. Ha a barátnődéknek jó az, hogy nem találkoznak olyan sűrűn, akkor nekik ez a tökéletes, nektek viszont ha az a jó, hogy együtt éltek, akkor számotokra az a tökéletes.

Nekem is volt már olyan kapcsolatom, hogy ritkán tudtunk találkozni, mert kicsit messze laktunk egymástól, és jól éreztük magunkat ebben a kapcsolatban. Volt olyan is, akivel együtt éltem, és az meg úgy volt jó, ahogy volt.

De az biztos, hogy nem oktatnám ki egyik barátnőmet sem arról, hogy milyen a kapcsolata, ha minden rendben van közöttük.

2010. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elképzelhető, hogy kis irígység munkál benne. Pedig neki megvolt minden amire vágyott az előző párjától, másfél év után eljegyzés, hatalmas lagzi, induló házépítés. Aztán fél év házasság után a férje lelépett. Lehet, hogy az zavarja, hogy 2-3 éves kapcsolatoknál nem tud tovább lépni pedig már lassan elmúlik 30? Vagy nem értem, hogy miért azzal foglalkozik, hogy mi mit hogy csinálunk...
2010. márc. 26. 08:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, hogy mindketten elégedettek legyetek. Nincs jó meg rossz, mindenki úgy alakítja, hogy neki jó legyen. Egyébként ha együtt laksz valakivel, eleve rá vagy kényszerítve a napi találkozásra, ha meg nem laksz együtt (mint a barátnőd), nyilván kevesebbszer látod.
2010. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a férje egyik napról a másikra lelépett, akkor nem is értem h miért csodálkozol???!! Biztos lehetsz benne h én se élném bele egy kapcsolatba se magam...Főleg ha szerette a férjét!!! S szerintem azért mondta neked azt amit mondott, mivel ő is ugyanúgy élt a férjével..és mi lett belőle..!!
2010. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 08:52


Épp ez az, hogy a férjével is maximum heti 2 napot találkoztak, mivel a srác kamionsofőr. Amíg együtt voltak sosem töltöttek együtt egyhuzamban még 5 napot sem...

2010. márc. 26. 09:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak egyszerűen arra vágyik szerintem h neki is már volna egy olyan kapcsolata..csak szégyeli előtted bevallani..
2010. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!