Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hozzátartozód vagy...

Van olyan hozzátartozód vagy ismerőd aki eltűnt?

Figyelt kérdés
Mi történt vele?
2016. jan. 7. 20:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ismerősöd.
2016. jan. 7. 20:56
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, a dédpapám meg a nagymamám húga.

A dédpapám nem ismertem, a családban mesélték, hogy már idős korában (90 felé) nem volt teljesen magánál, és csinált fura dolgokat. Végül egyszer elindult sétálni, és belefulladt a helyi tóba. A testét sajnos nem találták meg, üres koporsót temettek, mintegy jelképesen.

A nagymamám húgát pedig meggyilkolták fiatalon, de hogy ki, és miért, az nem derült ki. Csak a holtteste került elő, mikor már keresték egy ideje.

2016. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

egy volt pasim egyszer eltűnt 4 napra, nekem írt utoljára egy búcsú sms-t utána kikacsolta a telefonját, a rendőrség is kereste már a szülei jelentették be az eltűnését miután felhívtam én őket, milyen sms-t küldött mit tudnak róla... aztán 4 nap múlva mikor mentem haza melóból ott állt a ház előtt, nem tudtam örüljek vagy üssem én agyon, mondta is hogy szó szerint ezt látta rajtam : "jól van élsz... de dögölj meg" :) utána már nem próbálkozott ilyennel és békén is hagyott...

én ilyen történettel tudok szolgálni, nem tudom milyenre vagy kíváncsi :)

2016. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szomszéd fiú 21 évesen elhúzott, mert elege lett az egész családjából. Jóban voltunk, tőlem el is köszönt. Mondta, hogy már egy ideje megtervezett mindent. Tudta, hogy hova megy és mit fog dolgozni. Velem felvette a kapcsolatot 2 hónap után, hát nem épp a közelbe költözött. Belgiumba kezdett új életet.
2016. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Olyan nem volt, akit nem találtak meg végül.


Nagyapám egyszer eltűnt egy napra. Sajnos már elég szenilis volt, stroke-ja volt régebben, amiből nem épült fel. Egy baleset miatt kórházba került, ott anyukám az orvosok lelkére kötötték, hogy ne engedjék ki, amíg nem szóltak nekünk, és nem érünk oda, mert a nagypapám szenilis... erre a rohadt okos orvosok kiengedték. Hát nagypapám akkor épp elfelejtette, hogy hol lakik, és nem ment haza. Hanem félig-meddig arra emlékezett elvileg, hogy mi hol lakunk, de nem is azon az útvonalon találtak rá, ahogyan régen járt hozzánk... de egy kerülettel arrébb tőlünk. Egy napig kerestettük a rendőrséggel, aztán rátaláltak, de akkor már nagyon fáradt volt és még jobban össze volt zavarodva.


A másik öcsém egyik volt osztálytársa volt, aki 11-12 évesen fogta magát, és világgá ment. Az egyik vasútállomáson elcsípték, és hazavitték. Ő sztem kb. fél napot lehetett távol. Azóta lenyugodott, és nem csinált ilyesmit.

2016. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
A férjem egy régi ismerőse, anno rövid ideig lakótársa (külföldön) tűnt el. A srác bárhol volt mindennap felhívta az anyját, külföldről is. Itthon élt már mikor elhagyatva megtalálták az autóját a Mátra környékén(mama jelentette be, mert a második napi kimaradt híváskor tudta nagy a baj). Sosem került elő. Az egyik magyar sorozatgyilkos mondott olyan részleteket, amiből feltételezték hogy ő ölte meg, de nem vezette el a rendőröket hová temette (elég erdős a környék). Említette az autó színét ill.a srácról jelzőt. Ennyi. Soha nem derült ki mi lett vele. Tizenéve volt, huszonéves srác volt.
2016. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Nagybátyám tűnt el, vagyis anyukám bátyja. 90-ben amikor anyum 18, a bátyja 23 éves volt, és úgy döntött, hogy kicsit világot lát. Anyum mesélte, hogy mindig kaptak képeslapot, és levelet, hogy éppen hol merre jár. Még ma is megvannak a képeslapok mamámnak. Volt Olaszországban, Németországban, Franciaországban. Anyum azt mesélte, hogy talán 3-4 évig írt, és utána semmi. Papámék évekig keresték, sikertelenül. Papám több országba is elment, hogy személylesen érdeklődjön az ország rendőreitől, meg ahol lehetett. Papám végül úgy halt meg, hogy soha nem tudta meg hova tűnt az egyetlen fia. Mama olyan 10 év után mondott le arról, hogy a fiát valaha fogja látni. Pár éve a vöröskereszttől jött egy pasas aki anyummal beszélt. Elmondta, hogy kaptak egy hírt a new yorki rendőrségtől, és közölték, hogy megtalálták a nagybátyám útlevelét, és pár dolgot. Anyum kiutazott egyedül, és ott tudta meg a részleteket. Kiderült, hogy a nagybátyám csak 3-4 évig lehetett Európában majd az út vége New York lett. Az is kiderült, hogy gyilkosság áldozata lett, több más emberrel együtt. Ahogy mondták: rossz helyen volt, rossz időben.

A részleteket anyum nem mondta el mamámnak mert ha megtudná összeroppanna, talán meg is halna. Anyum ma sem épült fel lelkileg a sokktól amit megtudott.

Sajnos én csak képekről ismerem a nagybátyámat, de mama és anyum sok jót meséltek róla.

2016. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Anyukám szokta emlegetni, hogy a hetvenes években a kollégája menyasszonya lement cigit venni a házuk alatti boltba, de soha nem tért haza. Ő teljesen nyomtalanul tűnt el örökre.
2016. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%
Apám haverja. Meglett, de már csak a halott teste. isten nyugosztalja.
2016. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

7-es, ezt a történetet a tv is bemutatta, ugye?

A kerettörténet azonos.

2016. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!