Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most engem "MADÁRNAK" néznek?

Most engem "MADÁRNAK" néznek?

Figyelt kérdés
Erőssen azt érzékelem a feleségem madárpóknak nézz. Mind a ketten dolgozunk,de már ugy állunk,hogy én főzők itthon,én inditom el a ruhákat a mosógéppel,(az ővét is) én takaritók festettem a lakást utánna,én takaritottam,meg ugy sorolhatnám,ő egyedül eljár dolgozni,ugy érzem vagy tudatossan vagy nem de ő igy alakitotta ki ezt a helyzetet. Én olyan vagyok hogyha látom,hogy valami rendetlen koszos akkor ha ott hagyja,megcsinálom,(lehet becsicskitott évek alatt?) Betelt a pohár,valamelyik nap már amikor hazajött höbörgött,hogy miért nincs elmosva a pár edényzet a mosógatóból? Ekkor éreztem ha nem nő lett volna küldtem volna egy parasztlengőt. Tehát lehet madárpók vagyok?
2016. jan. 6. 13:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Ott küldtem volna el az any... khmm... szóval messzire, na!

Egy nő, amelyik otthon nem csinál semmit, és még ő durrog?

2016. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!