Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most engem "MADÁRNAK" néznek?

Most engem "MADÁRNAK" néznek?

Figyelt kérdés
Erőssen azt érzékelem a feleségem madárpóknak nézz. Mind a ketten dolgozunk,de már ugy állunk,hogy én főzők itthon,én inditom el a ruhákat a mosógéppel,(az ővét is) én takaritók festettem a lakást utánna,én takaritottam,meg ugy sorolhatnám,ő egyedül eljár dolgozni,ugy érzem vagy tudatossan vagy nem de ő igy alakitotta ki ezt a helyzetet. Én olyan vagyok hogyha látom,hogy valami rendetlen koszos akkor ha ott hagyja,megcsinálom,(lehet becsicskitott évek alatt?) Betelt a pohár,valamelyik nap már amikor hazajött höbörgött,hogy miért nincs elmosva a pár edényzet a mosógatóból? Ekkor éreztem ha nem nő lett volna küldtem volna egy parasztlengőt. Tehát lehet madárpók vagyok?
2016. jan. 6. 13:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk,igen magamat idéztem,hogy mi a megoldás.
2016. jan. 6. 13:48
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Egyik fél esetében sem elfogadott, hogy csak a másik csinálja a házimunkát. Kérd meg, hogy segítsen. Ha nem akar, akkor a rá eső részét egyszerűen ne csináld meg.
2016. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
madárpók XD sírok
2016. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 DuplaKV ***** válasza:
88%
Fele házimunkát csináld meg, ha hazaér, és hőbörög, akkor közlöd vele, hogy meg lehet csinálni, mert neki is van két keze. Ennyi. nem kell pofozkodni, vagy vádaskodni. Már a legelején le kellett volna ülni, és felosztani a munkákat.
2016. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Mennyit dolgoztok? Pontosan te hány órát és ő hány órát? Feleséged egyáltalán nem csinál semmit? Ki vasal, ki intézi a nagybevásárlást, ki tereget ki, ki seper és mos fel, ki portalanít és porszívóz?
2016. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

-De hát miért ütötted meg a feleséged Rikkárdó?

-Nem tehetek róla Mónika, idegállapótba vótam....

:DDD

2016. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
"Itt mindenki hülye, csak én vagyok madárpók.."
2016. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
egyszer kifesteted a lakást, néha benyomsz egy gombot a mosógépen és még fözöl is.... bele ne halj a sok munkába
2016. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a történetben az emberünk minimális házimunkát végez. Érdekelne a másik fél véleménye is.. xd
2016. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

"egyszer kifesteted a lakást, néha benyomsz egy gombot a mosógépen és még fözöl is.... bele ne halj a sok munkába"


Hát... én is ezt szoktam mondani a nőknek. :)

Jó, ők még ki sem szoktak festeni.

2016. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!