Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek ránk furán,...

Miért néznek ránk furán, lenézően az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyjábol leirom a történetet. A suliban összejöttünk, ekkor voltam én 15 éves. 1 év mulva kiderült hogy terhes vagyok (igen igen felelőtlenek voltunk) Amikor anyám megtudta, azt mondta vagy abortusz, vagy mennem kell otthonrol. Odaköltöztem a páromékhoz. Mire megszületett a lányunk, kivettünk egy albérletet. Rá 1,5 évre ugy gondoltuk, jo lenne egy kistestvér, 2 hónap mulva meg is fogant a második lányunk :) Akkor ugy gondoltuk, ha ő 3 évet betöltötte, akkor megyek énis dolgozni. Igenám, de a sors közbeszolt, ugyanis terhes lettem a fiunkal spirál mellett. Ő most 16 hónapos. Párommal a kapcsolatunk jó, bár vitáink vannak. Most költöztünk be a saját házunkba. Én most 23 éves vagyok, a párom lassan 27. Tehát a kérdés az lenne, hogy miértkapunk megvettő pillantásokat, miért fintorognak az emberek? Szégyenlem magam, de hadd tudjam már meg miért...miért kell szégyellnem magam? Tisztességesen nevelem a gyerekeket, járnak oviba a lányok, takaritok, főzök mosok. Mindent megcsinálok. Nem vagyunk milliomosok. Szülők egyik részröl sem segitenek anyagilag.
2014. szept. 21. 23:51
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A gyerekek kora lemaradt. A nagy 6 éves lesz, jövőre megy suliba. Középső 3 éves, jövő héten kezdi az ovit. A picifiam 16 hónapos
2014. szept. 21. 23:55
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Kérdésed jogos!!!!!!!! Eléggé elcseszett az emberek értékrendje ilyen téren. Betegesen deformált. Gratulálok neked, párodnak és gyerekeidnek! Sok boldogságot!
2014. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%
Ne foglalkozz másokkal, úgy élj ahogy neked és a családodnak jó! Ha ti úgy érzitek, jöhet még egy pici, ha abyagilag is belefér, akkor hajrá! :)
2014. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Anyagilag beleférne még, de mivel a harmadik terhesség és a szülés nagyon komplikált, nehéz volt (majdnem meghalt a kisfiam és énis) ezért inkább megelégszünk a 3 gyerekkel :)

Köszönöm szépen jol esik ezt olvasni a sok bántás után...

Talán attól lenne, hogy ugye meglátnak az utcán a 3 gyerekkel...és állitolag joval fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Lehet hogy ezért?

2014. szept. 22. 00:06
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

Sokan nagyfokú felelőtlenségnek ls hibának tartják ha ilyen korán lesz valakinek gyereke.


A te eseted bizonyára kivételes, hogy ilyen jól alakuljon minden, mert az esetek 99%-át tekintve általában az ilyen teljes gyerekfejjel való, egzisztencia nélküli gyerekvállalásnak elég szomorú vége szokott lenni.


Az mindenesetre elég furcsa de dicséretes, hogy ilyen körülmények között már saját házba fogtok költözni.

2014. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%
SZerencsére a problémád nem gyógyíthatatlan.Elmúlik. Pár év és csak mosolyogva gondolsz arra, hogy valaha szorongtál amiatt, hogy fiatal vagy. Hippés hopp mindjárt kezdhetsz azon aggódni, hogy öreg vagy. Bizony, ez ilyen.
2014. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes lesz őket eltartani, ha egyszercsak otthagy a párod. Azért kaptok megvető pillantásokat, mert többet vesztek el a közösből, mint amennyi az emberek szerint járna. Ráadásul feleslegesen, két gyerek nem fog hármat normálisan felnevelni, akkor sem, ha biológiailag képes őket legyártani. Ennyi, kb.


Minden esetre gratulálok, hogy ha 3 gyerek mellett képesek voltatok egy fizetésből egy házat felépíteni.

2014. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Az első gyerek mondjuk oké, de hogy szinte gyerekfejjel elkezditek tervezni neki a testvért, az szerintem gáz.


Ezért néznek: egy gyerek lehet baleset, de testvéreket gyártani, az már tudatos hülyeség.

2014. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Van 3 gyereked, és te azzal foglalkozol, hogy csúnyán néznek rád? Ha olyan büszke vagy magadra, és jó döntésnek tartod a 3 gyerek vállalását, akkor miért foglalkozol idegenek véleményével?

A párod előtt kalapom le, hogy 7 éve eltart benneteket, segítség nélkül.

Szerintem inkább kicsit élni kellett volna a becsúszott gyerek után, nem pedig belelépni egy mókuskerékbe. Egyedül megteremteni a feltételeket ehhez, nagyon nagy felelősség.

2014. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igen, azért a válaszokból itt is lesüt a gyűlölet :) Egyik válaszoló írta, hogy fura hogy most költöztünk be a házunkba. Miért fura?


Egyébként nem épitettük, hanem vettük. Rossz állapotban volt, mi meg felujitgattuk szépen lassan, fél év alatt . Most vált olyanná, hogy szerintünk lakható bár még korántsincs kész :(

2014. szept. 22. 07:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!