Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek ránk furán,...

Miért néznek ránk furán, lenézően az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyjábol leirom a történetet. A suliban összejöttünk, ekkor voltam én 15 éves. 1 év mulva kiderült hogy terhes vagyok (igen igen felelőtlenek voltunk) Amikor anyám megtudta, azt mondta vagy abortusz, vagy mennem kell otthonrol. Odaköltöztem a páromékhoz. Mire megszületett a lányunk, kivettünk egy albérletet. Rá 1,5 évre ugy gondoltuk, jo lenne egy kistestvér, 2 hónap mulva meg is fogant a második lányunk :) Akkor ugy gondoltuk, ha ő 3 évet betöltötte, akkor megyek énis dolgozni. Igenám, de a sors közbeszolt, ugyanis terhes lettem a fiunkal spirál mellett. Ő most 16 hónapos. Párommal a kapcsolatunk jó, bár vitáink vannak. Most költöztünk be a saját házunkba. Én most 23 éves vagyok, a párom lassan 27. Tehát a kérdés az lenne, hogy miértkapunk megvettő pillantásokat, miért fintorognak az emberek? Szégyenlem magam, de hadd tudjam már meg miért...miért kell szégyellnem magam? Tisztességesen nevelem a gyerekeket, járnak oviba a lányok, takaritok, főzök mosok. Mindent megcsinálok. Nem vagyunk milliomosok. Szülők egyik részröl sem segitenek anyagilag.
2014. szept. 21. 23:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
5%

óóóóó,mi van ha az apa meghal,úristen,ti tényleg ilyeneken gondolkodtok???

(egyébként akkor is ott van a 3 gyerekre az emelt családi,az árvasági,ha házasok akkor özvegyi,meg ilyen-olyan szoc,juttatások,és el mehet dolgozni is,ha tud...)

2014. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
5%

"Az nem gyűlölködés, hogy érdekesnek tartom, hogy 3 gyerek és a te főállású anyaságod mellett, szülői segítség nélkül sikerült vennetek egy házat, még ha felújítandó is. "


Igazad van ez nem gyűlölködés.Ez irigység vagy rosszindulat.

2014. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem rosszindulat, csak érdekesség mert Magyarországon nem éppen elterjedt példa ez, sokan még 1 gyerek mellett vagy akár gyerek nélkül sem tudnak saját házat venni.


Miért asszociálnak sokan irigységre, rosszindulatra mikor csak egy egyáltalán nem általános jelenséget ecsetelnek az emberek?


Vagy te olyan sokat embert ismersz aki 3 gyerek és egy fizetés mellett házat tud venni?

2014. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%
Minden egyéni igények kérdése.Igen,sokan megvesznek 1-2 millióért egy lepukkant paraszt házat,és felújítgatják ahogy tudják,és ahogy futja rá.Nem egy ismerősöm van aki megoldotta így...
2014. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
66%
1-2 millióért tudod mit kapsz? Igen, lepukkant parasztházat valahol a mély vidéken, vályogból, ahol kb. munkalehetőség nulla.
2014. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
43%

Igen és? Ha ez valakinek megfelel akkor hajrá.

És van busz,felülsz aztán mehetsz be dolgozni a városba.

2014. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
38%
Pest megye nem mélyvidék aztàn mégis van egy csomò felújìtandò hàz és pàr plusszal van egy nagy csalàdi hàzad....
2014. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező csak elismerésre vágyott. Nem kapta meg, lelépett.

Engem személy szerint hidegen hagy, hogy ki hány gyereket szül, és mire.

2014. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem azért néznek rád értetlenkedve, mert az itt válaszolók mindegyike többet dolgozott a gyerekeidért, mint Te magad. Az össszes juttatást a mi fizunkból vonják, mert mi elvégeztük a sulikat, diplománk, szakmánk lett és dolgozunk, vagy dolgoztunk már életünkben.
2014. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, az én szememben többet érsz azoknál, akik elabortálják a gyerekeiket. Te vállaltad és felneveled őket, nem pedig megöleted.


Nincs okod arra, hogy szégyeldd magad, annak van, aki szerint el kellett volna vetetned őket.

2014. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!