Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek ránk furán,...

Miért néznek ránk furán, lenézően az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyjábol leirom a történetet. A suliban összejöttünk, ekkor voltam én 15 éves. 1 év mulva kiderült hogy terhes vagyok (igen igen felelőtlenek voltunk) Amikor anyám megtudta, azt mondta vagy abortusz, vagy mennem kell otthonrol. Odaköltöztem a páromékhoz. Mire megszületett a lányunk, kivettünk egy albérletet. Rá 1,5 évre ugy gondoltuk, jo lenne egy kistestvér, 2 hónap mulva meg is fogant a második lányunk :) Akkor ugy gondoltuk, ha ő 3 évet betöltötte, akkor megyek énis dolgozni. Igenám, de a sors közbeszolt, ugyanis terhes lettem a fiunkal spirál mellett. Ő most 16 hónapos. Párommal a kapcsolatunk jó, bár vitáink vannak. Most költöztünk be a saját házunkba. Én most 23 éves vagyok, a párom lassan 27. Tehát a kérdés az lenne, hogy miértkapunk megvettő pillantásokat, miért fintorognak az emberek? Szégyenlem magam, de hadd tudjam már meg miért...miért kell szégyellnem magam? Tisztességesen nevelem a gyerekeket, járnak oviba a lányok, takaritok, főzök mosok. Mindent megcsinálok. Nem vagyunk milliomosok. Szülők egyik részröl sem segitenek anyagilag.
2014. szept. 21. 23:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem vetetni kellett volna, hanem védekezni.
2014. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
90%
#30, akkor eltarthatnád őket te. Én nem akarom, hogy ilyenekre pocsékolják az adómat.
2014. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!