Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek, ha a párotok...

Hogy kezelitek, ha a párotok messze dolgozik?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon új a helyzet,Mindig együtt voltunk:) külföldre kell mennie,lehet,hogy 1 hét lehet hogy 1 hónap mire haza tud jönni.

Kismama vagyok 2 gyerekkel,és teljesen "összeomlottam".

Hogy kezeljem?Hogy élitek,meg ti akik esetleg hasonlóan éltek?


2010. márc. 25. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:
helyesbítek, kismama vagyok és van 2 gyerekem.
2010. márc. 25. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
hol nehezebb,hol könnyebb
2010. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gyerek nélül vagyok és egész jól. 2-6 hónapos időszakokról beszélek.
2010. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad összeomlanod, sok embert ismerek, akik ilyen helyzetben vannak és még erősebb a kapcsolatuk, hisz nagyon várják a találkozást és gondolatban, lélekben mindig együtt vannak. Ha erős az egymás iránti szeretet ez nem lehet olyan nagy gond, még ha rossz is az elválás és a másik hiánya. Az idő nem áll meg és kitartás míg újra együtt lesztek. Erőt és türelmet kívánok.
2010. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy egyszeri eset, vagy tartós állot, és hogy van-e más megoldás (másik munka(hely), eseleg kevesebb pénzért).

Ha nem egyszer egy hónapról van szó, és lenne más megoldás, akkor nem szabadna, hogy magadra hagyjon.

Vagy... miért nem mentek vele?


Az összeomlással sokra nem mész, csak a gyerekeid szívnak.

2010. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kismama (32 hét) vagyok + 1 gyerek (18 hós). Év elején úgy alakult, hogy férjem új melóhelyre kellett menjen. Ebbe néha az is beletartozik, hogy külföld 1 hét. Iszonyú nehéz, de örülök, hogy legalább ez van és nagyon várom a péntekeket.
2010. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

valójában 2x1hónapról van szó.

1 hónap most/vagy csak 3 hét/ aztán hazajön, és utána pár nap után újra 1 hónap.

Másik munkahely ami volt, nagyon keveset fizet, már a számlákat se tudjuk fizetni, ezért van a változás.

2010. márc. 26. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!