Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Növéremet bántalmazzák....

Növéremet bántalmazzák. Tippek hogy beszéljem rá h hagya el a férfit?

Figyelt kérdés
a növérem nála joval idősebb fiúval él. ha a növérem valamit rosszul csinál akkor az az illető az a férfi bántalmazza a növéremet. én mondtam neki h hagya ott a p*csába de szereti és a fiú is öt. de nekem ez lelkileg sérülés mert mi a növérrem nagyon szeretjük egymást. adjatok tippeket hogy hogy mondjam meg a növéremnek h hagya el . SEGITSÉGG!!! [mellözz a "terhes vagy" dumáwal kösz...
2010. márc. 25. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a manusz szeretné nem ütné meg. Az én nővéremet is elverte egyszer a férje, de nem hagyta ott, mondjuk náluk már van 3 purdé, így kissé nehézkes lenne a projekt.
2010. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a férfi véresre nem veri, és nyomorékká nem teszi, addig a nővéred nem mozdul egy lépést sem. Tanult tehetetlenségnek hívjuk ezt. Sőt. Lehet,hogy még utána sem. Csak azt lehet húzni előre , aki hajlandó kapaszkodni is. Elég kevés nő képes erre, hogy elhagyja a vadbarom párját, nem tudom a nővéred köztük van e. Azonkívül, hogy győzködöd, nem sokat tehetsz.
2010. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a www.nane.hu oldalon, hátha találsz valami hasznosat a segédanyagok között.
2010. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én gondolkoznék rajta, hogy fogjam és elhozzam. Egy alkoholistának sem elég a szép szó, hogy hagyja abba az ivást.
2010. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel csak azt lehet megcsinálni, amit megenged...Magyarul mondd meg a nővérednek, h mikor legközelebb jól elverik, gondoljon arra, h ő ezt akarta, kéri és elfogadja.

Nem, nem vagyok bunkó, nőgyűlőlő vadbarom. 23 éves nő vagyok. De most komolyan. Akarja, mert hagyja, kéri, mert hagyja és elfogadja, mert még mindig hagyja.

Megérdemli. Engem miért nem vert még meg senki? Mert maximum egyszer tehette volna meg és ezt tudta is előre.

2010. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a hapsi nem alkoholista ... csak egy köcsög ...
2010. márc. 25. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, a nővéred olyan, mint egy alkoholista, csak éppen a pasitól van függősége.
2010. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a nővéred érzi h mijo neki ha egy ijen pasit választ aki majd veri egy életen át hát az az ő baja biztos lenne máski kiutja csak ép ész kelene neki!!!
2010. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!