Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya, nagyszülő az ilyen?

Milyen anya, nagyszülő az ilyen?

Figyelt kérdés

Az anyámmal sose volt jó a viszonyom, folyton ellenem kampányolt, már elég kicsi koromtól kezdve. Minden gyermekcsínyt felnagyítva, eltúlozva adott elő. 14éves voltam, amikor minden családtagnak, és közeli ismerősnek azt szajkózta, hogy mekkora qva vagyok, pedig péniszt csak a biosz könyvben láttam, és még csak nem is viselkedtem qvaként, de volt egy fiú BARÁTOM, nem PASIM, és ennyi elég is volt. Nem járok suliba(ha betegség miatt nem voltam, az első óra után hívta az Of.(még a középiskolai is), hogy mi van velem, ha nem szóltunk reggel, tehát ha lógtam volna, folyton csengett volna a telefonja, ez volt a szokás, nem azért mert okot adtam rá, egyszerűen ezt a módszert alkalmazták a tanáraim), otthon egy paraszthajszálat sem tennék arrébb(kvázi a nyakamra hozott egy pasit magának, akire főzhettem, moshattam, takaríthattam utána, 14éves koromtól vezethettem egy háztartást, ő a kisujját sem mozdította, nem volt gyerekkorom/tiniként nem "tombolhattam", ha a barátaimmal akartam lenni, akkor ment a hiszti, hogy mit képzelek magamról, takarodjak haza főzni)

Előszőr bulizni 19évesen tudtam elmenni, alig alakult ki bennem bármi fiatalokra jellemző társasági szokásom.

El kellett mennem diákmunkára, hogy legyen ruhám(neki 400e a fizetése, 200kosztümmel, és akkor sem volt egy rongya amit felvehetne, nekem meg volt egy nadrágom, és télre a pasija kinőtt pulóvere... akkor volt ruhám előtte, ha a nagymamám kézenfogott, és vásárolt rám)

DE elég is múltból, ez csak a bevezetés.

Jelenleg 23évesen van egy gyönyörű kisfiam. A kedves anyám, kitagadott miatta. Kétszer látta az unokáját eddig, pedig nincs zárva előtte az ajtónk, tudja, hogy látogatjuk a dédiket, a szüleit(hozzájuk ezért nem is jár).

Az újabb, lejáratásomra irányuló kampánya a következőkből áll:

-sajnos bölcsis lesz a kicsi szeptembertől, mert vissza kell mennem a főiskolára(300diák mellé, 90percre egy 15hónapos gyereket bevinni szerintem meredek), erre: csak megszültem, és mindenkinek a nyakába akarom sózni a gyerekemet.

-nem egy királyi palotában élünk, de attól még meleg családi fészek az otthonunk, soha nem volt itt, mégis azt hajtogatja, hogy egy lusta dög vagyok, és megesz minket a sz@r. Hetente 3szor nagytakarítok, és ha kell akkor naponta átrohanok a lakáson a porszival.

-Mivel kétszer látta a kicsit lövése sincs milyen a gyerekem, 3hónapos volt a manó, amikor nagyon csúnya koszmója lett, azóta azt hangoztatja, hogy a gyerekkel sem törődök, még az alap dolgokkal sem látom el, mint a fürdetés, állandóan mocskos az a gyerek, meg a piskában van egész nap. Nem turiban bevásároltam a gyerekre, több10eFt értékban, ha nem mosnék egy hétig akkor is lenne tiszta ruhája a gyereknek, tény van egy két balesetes ruhácskája, azokat CSAK itthon hordja. MAX 4órát van a gyerek egy pelusban, ha csere után 10perccel kakil, akoor azonnal cserélek. Csak akkor nem fűrdik este, ha későn érünk haza, mert olyan helyről jövünk, és mire hazaérünk t

eljesen kimerül, olyankor csak pelus csere, pizsi, és altatom(ha nem így tennék tuúlpörögne, de ilyenkor reggel lefürdetem)

-A gyerek előtt vad idegen pasikkal enyelget, csalom azt a BARMOT(ez a véleménye a páromról). Ilyesmi úgy 100évig nem áll szándékomban, akkor is csak azért lesz új partnerem mert a párom elhalálozott 99évesen.

És sorolhatnám reggelig:S

Normális az ilyesmi? Az, hogy így áll hozzám?


2010. márc. 25. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigy, és látszik, hogy azért szült gyereket hogy valakin kiélje a gonoszságait. Nagyon ritkán javaslok ilyent, de érdemes lenne jó nagy ívben elkerülni, és nem foglalkozni vele.
2010. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is leírta,ne foglalkozz vele.

Örülj a babcinak:)

Te tudod,hogy rendben tartod a lakást és a kicsit,nem kell anyukáddal törődni,mert akkor mégjobban fogja csinálni ha foglalkozol vele.

A kérdésedre válaszolva,nem normális az ilyesmi és az sem,hogy így áll Hozzád. Főleg az,hogy a pici miatt kitagadott..

Megy majd még hozzád,amikor nem lesz aki egy pohár vizet adjon neki,hidd el.

Akkor te leszel a jó.

2010. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen. Azaz mégse, mert: mérgező, kerülendő. Sajnos neki saját magával van problémája, ezért nem tudott Téged sem becsülettel és tiszta szeretettel felnevelni.

Ha van lehetőséged, nem állsz függésben tőle, akkor javaslom, hogy zárd be azokat az ajtókat ...

Te többet érdemelsz, minthogy az ilyen hozzáállású emberek rabolják az idődet, az energiádat és az életedet.

Fel a fejjel, és nem tartani tőle!!!

2010. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem normális.

én a helyedben irgalmatlanul beolvasnék neki, aztán megszakítanék minden kapcsolatot vele, ne is lássam, ne is halljak róla semmit.

majd egyszer megbánja mindezt őszintén.

2010. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell átélned. Pontosan tudom, hogy mit érzel, engem sem szeret az anyám. Sajnos nekünk a párommal még nincs meleg családi fészkünk, itt kell élnünk a szüleimnél, és egyikkel sem jó a kapcsolatunk. Anyám el akar küldeni a háztól, apám állandóan részeg. Albérletbe nem tudunk menni, így marad a gyűjtögetés... De már nem nagyon bírom idegileg ezt a helyzetet. Az én anyám sem szeretne unokát, ezt már régebben kifejtette nekem. Itt volt az egyik barátnőm, akinek akkor született kislánya. Elhozta megmutatni. Amikor elmentek, anyám odajött, és fintorogva ezt mondta: "Remélem, nem kaptál te is kedvet!"

Tudom, hogy ezzel a válaszommal nem sokat segítettem neked, de azt akartam, hogy tudd, ezzel nem vagy egyedül.

Sőt Te még jobb helyzetben vagy mint én, mert nem kell egy fedél alatt élned anyáddal.

2010. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Abból, hogy ezeket ilyem hosszan részletezted érződik, hogy valamennyire csak elhiszed anyád vádjait és védekezel. Ha nincs igaza, akkor ezt magaddal fogadtasd el (hogy ez hogy megy? Hát nehezen, van, akinek külső segítséggel.), és vele egyszerűen ne törődj. Azt tudd: nem a te hibád, hogy ilyen. Szurkolok.
2010. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az irigység felé hajlok én is.

Hagyd rá, majd magától elmarad, ha megsértődik valamin. Az enyém is ilyen, azt is sajnálta amit megeszünk, a sajátunkból. Mert neki olyanra nem telik. Gyümölcs, túrógombóc. mert az olyan drááága. Annak ellenére, hogy amennyire tudtuk, mindig támogattuk. gyerek mellett is, de akkor értelemszerűen már nem jutott annyi.

Sajnos, vannak ilyen emberek, de ti majd jobban csináljátok.

2010. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem itt az ideje, hogy Anyukadnak bucsut ints, es kizard ot az eletebol. Nem erdemel meg teged, mint lanya, az unokajat meg vegkepp. Majd lesz mind gondolkodnia, egyedul, oregen, keseruen. De mar keso lesz, bar ugy latom a te szived nagyon a helyen van. A kerdesre valaszolva: egy ilyen ember nem anya, es plane nem nagyszulo. Inkabb csak egy gonosz boszorkany, akinek ki kellen vagni a nyelvet.
2010. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy hülyeségeket beszél, és valószínűleg az ismerősei is, akiknek kibeszél. Minek törődsz vele?
2010. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az anyadat megette volna a kosz ha te nem takaritasz ugyhogy szar a fulebe..ne foglalkozz vele,orulj a picinek es a parodnak es elld az eleted boldogan,sok sikert es boldogsagot!!
2010. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!