Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok önálló lenni?

Magányos szív kérdése:

Miért nem tudok önálló lenni?

Figyelt kérdés
Most lehet sokan elítélnek majd azért amit ide leírok de ki kell adjam magamból. Az a problémám,hogy 28 éves létemre nem vagyok önálló nincsen saját életem. Amióta megszülettem édesanyámmal élek és soha nem hagytam magára. Párkapcsolatom sincs és eléggé zárkózott vagyok már egészen kicsi korom óta.Nem járok szórakozni se na meg a falumat sem hagytam el hosszabb időre még. Édesanyámmal járok szinte mindenhova még ha szégyen is. Dolgozni is csak a faluba dolgoztam közmunkán más munkahelyem még nem volt. Most akarok majd megpróbálni egy olyan munkát ahol kapok ingyen szállást és nem tudok minden nap hazajönni. De nekem ez nagyon nehéz lesz mivel anyámat soha nem hagytam magára még egy napra se. Nagyon félek,hogy nem fogom megállni ott a helyem. Idegen emberek között remeg a gyomrom megszólalni nem tudok teljesen lebénulok. Nem tudom mik ezek az érzések bennem a félelem a gyomorgörcs. Ezt elmondani nem tudom. Anyámmal teljesen össze vagyunk nőve és ez így nekem nem jó. Szeretem őt mert ő a mindenem de sajnos előbb utóbb önállósodnom kell nekem is mert anyám sem él örökké. Valaki adjon tanácsot,hogy tudnék kitörni ebből az életből?
2015. dec. 30. 20:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Milyen iskolai végzettséged van?

Dolgoztál már valaha az életben? Nem bántásból kérdezem.

2016. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!