Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok önálló lenni?

Magányos szív kérdése:

Miért nem tudok önálló lenni?

Figyelt kérdés
Most lehet sokan elítélnek majd azért amit ide leírok de ki kell adjam magamból. Az a problémám,hogy 28 éves létemre nem vagyok önálló nincsen saját életem. Amióta megszülettem édesanyámmal élek és soha nem hagytam magára. Párkapcsolatom sincs és eléggé zárkózott vagyok már egészen kicsi korom óta.Nem járok szórakozni se na meg a falumat sem hagytam el hosszabb időre még. Édesanyámmal járok szinte mindenhova még ha szégyen is. Dolgozni is csak a faluba dolgoztam közmunkán más munkahelyem még nem volt. Most akarok majd megpróbálni egy olyan munkát ahol kapok ingyen szállást és nem tudok minden nap hazajönni. De nekem ez nagyon nehéz lesz mivel anyámat soha nem hagytam magára még egy napra se. Nagyon félek,hogy nem fogom megállni ott a helyem. Idegen emberek között remeg a gyomrom megszólalni nem tudok teljesen lebénulok. Nem tudom mik ezek az érzések bennem a félelem a gyomorgörcs. Ezt elmondani nem tudom. Anyámmal teljesen össze vagyunk nőve és ez így nekem nem jó. Szeretem őt mert ő a mindenem de sajnos előbb utóbb önállósodnom kell nekem is mert anyám sem él örökké. Valaki adjon tanácsot,hogy tudnék kitörni ebből az életből?
2015. dec. 30. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Remélem nem lesz barátnőd.

Ne bántásból, de egy nőnek ez a férfitípus a legrosszabb választás.

És ebben sajnos nagyrészt anyád a hibás, mert hagyta, hogy ilyen szinten összenőjetek, és meg sem próbált a saját lábadra állítani. Nem tanította meg hogyan kell önállónak lenni.

Jó az ötleted, igyekezz leszakadni róla, és kezdd el a saját életedet.

Nagyon el vagy késve ezzel...

2015. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már bocsika de én nem fiú vagyok hanem lány.
2015. dec. 30. 20:34
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

Már bocsika, de a helyzet így is változatlan.

Anyuci pici lánya nem tud elszakadni anyucitól. Gáz.

D ha neked ennyi jött le a mondandómból, akkor nem is csodálom, hogy nem jutsz előre az életben.

2015. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ti aztán megértő emberek vagytok itt is csak mindenki dumál és ítélkezik nem tudok ti az ég világon semmit.
2015. dec. 30. 20:39
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Első vagyok.

Én is közmunkán tengődöm, ne aggódj, de legalább próbálok előre lépni, nem anyám szoknyája mellett pityergek. Ja, 22 vagyok, nem közel 30.

2015. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Valami értelmes választ nem tudna valaki adni? De ha lehet bunkó beszólásokat mellőzétek ha nem tudtok valami értelmeset írni akkor inkább meg se szólaljatok. Én sem bántok senkit szóval engem sem kell.
2015. dec. 30. 20:41
 7/21 A kérdező kommentje:
idióták
2015. dec. 30. 20:41
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Mert kérdező, szerinted normális, hogy 28 éves létedre össze vagy nőve anyáddal?

Vannak barátaid? Volt már fiúd? 28 évesen már férjed lehetne, meg gyereked, de minimum tervezned kéne már. Sosem akartál családot?

2015. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na jól van ennyi elég is volt az én életemről senki nem tud semmit inkább elmegyek pszichológushoz azzal beszélgetek majd erről a dologról az legalább meghallgat és megért na sziasztok.
2015. dec. 30. 20:44
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem fent tökéletesen leírtam mit kellene tenned, de te fennakadtál azon, hogy pasinak néztelek.

Leírom még egyszer.

FÜGGETLENEDJ.

Munkakeresés, folyamatban.

Kezdj hozzá, szokj bele, gondolkodj a jövődön.

Tegyél félre pénzt.

Költözz el.

Állj a saját lábadra, magadnak oldd meg a problémáidat, ne anyádtól várd.

Aztán ha ez kész, akkor keress társat. Vagy ne, ez már a te dolgod.

Ennél szájbarágósabb nem tudok lenni, ne haragudj,

2015. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!