Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tonkrementem, de...

Mit tegyek? Tonkrementem, de nem mondhatom el senkinek.

Figyelt kérdés

Anyam nem dolgozik, funkcionalis analfabeta, lehuzza az allamot es mindenki mast, amolyan verbeli cigany. Az eq es iq szintje atlag alatt van.

2 testverem van, nincs kulinszobam, fiuk es hallom, ahogy kielegitik magukat. Nem birom ezt mar ideggel. Undorodom toluk.

Edesapam meghalt.


Nem tudok veluk kommunikalni, mert nincsenek azon az ertelmi szinten, hogy megertsek.

Anyam kiskoromban kekre zoldre vert, minden kisdolog miatt. Sosem kaptam szeretetet,emiatt pszicges betegsegeim alakultak ki es jelenleg is kezelnek, de itt van a kes a masik kezemben es leszurom magam mindjart mert irritalnak.

Nem birom tovabb es nem birok senkinek se szolni, elkoltozni nem tudok, onerobol kemeny munkaval osszekapartam 120 000ft ot de az semmit sem er hosszutavon.

Gyorsan kell


2015. dec. 28. 22:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagy!
2016. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!