Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságok kellenek...

Milyen tulajdonságok kellenek az érvényesüléshez? Milyennek kell lenni?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért teszem fel, mert nem értem a dolgokat...

20 éves lány vagyok, nem vagyok csúnya, bár szépnek sem mondanám magam. Az igaz, hogy magamat mindenben alábecsülöm: külsőleg és belsőleg is, de vannak akik még nálam is rosszabbak, és mégis boldogok, összejön nekik minden. Itt elsősorban a párkapcsolatokra gondolok. Van nem is egy olyan ismerősöm nem jobb nálam, de mégis olyan pasikkal jönnek/jöttek össze akikről én csak álmodozhatnék...Mitől függ ez?

Ha lenne önbizalmam, akkor nekem is sikerülnének a dolgok?


2010. márc. 24. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Tényleg az önbizalom a kulcsa a dolognak, de kérdésedből ítélve neked abból éppen most sok nincs. Viszont az önbizalom egyáltalán nem veleszületett dolog. Magától is változik, meg te is próbálhatsz tenni érte egy kicsit. Én is elég félős kislány voltam, és a suliban nem túl népszerű, de kb. a te korodra ez teljesen megváltozott. (most meg leginkább az esküvő rovat miatt nézegetem ezt a forumot) Ne nagyon rágódj ezen a kérdésen szerintem, viszont próbálkozz ismerkedni, főleg új emberekkel. Valaki akit nem ismersz igazán közelről, vagy egyáltalán nem lehet, hogy olyasmit is észrevesz, amit mások, vagy te nem. Egyébként is ha belegondolsz, 20 pasiból kb egy tetszik az embernek, egynek biztos tetszik ő is, ahhoz hogy mindketten odalegyenek a másikért elég sok embert kell megismerni. És mosolyogj, mosolyogj és legyél kedves, az mindenkinek bejön.

Tényleg nem annak van a legnagyobb jelentősségem hogy valaki hogy néz ki, mer mindenkinek az szép akit szeret, de ez csak akkor igaz nem ha már ismered, szóval beszélgess sokat.

2010. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nemcsak a szerelemben, hanem ÁLTALÁBAN az érvényesüléshez szerintem fontos (nekem bejött):


-önbizalom, de a legjobban akkor jön ki, ha nem kérkedő.

-ambíció. tanuld meg AKARNI amit szeretnél.

-simulékony modor. másnéven alkalmazkodó képesség. és tanuld meg hogyan hangolódj rá a másik félre (mindegy, hogy magánélet vagy egyéb).


dióhéjban ennyi. varázhármas, elképesztő, meddig tud repíteni, ha szorgalommal illetve kitartással párosul :)


sok sikert az élet minden területén!

2010. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!